2017 rok rekordowy dla elumatec

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Jak informują przedstawiciele elumatec, rok 2017 był dla tej firmy wyjątkowy pod względem organizacji pracy, realizacji licznych i ciekawych projektów, a także ze względu na prawie dwukrotny wzrost sprzedaży w stosunku do poprzedniego okresu.  


Spółka systematycznie, z roku na rok, zwiększa sprzedaż, a rok 2017 był rekordowy. elumatec może pochwalić się solidnym wzrostem, osiągając najwyższy do tej pory, 65 mln obrót, jednocześnie osiągając stabilny zysk pozwalający na inwestycję w dalszy rozwój firmy.

Ostatnie 12 miesięcy upłynęło pod znakiem dużej aktywności firmy elumatec na rynku, był to okres wytężonej pracy dla całego zespołu. Spółka z sukcesem wzięła udział w targach WinDoor-tech by BUDMA, gdzie po raz pierwszy w historii Międzynarodowych Targów Poznańskich wraz z partnerami zorganizowała Fabrykę Okien Aluminiowych na Żywo. Jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu firmy były także zorganizowane w centrali w Niemczech elumatec TechDays (przeczytaj). Była to druga edycja drzwi otwartych, ciesząca się ogromnym zainteresowaniem i dużą frekwencją wśród klientów, zarówno tych obecnych, jak i potencjalnych.  Firma  elumatec Polska zaangażowała się także w rozwój sportu i została oficjalnym sponsorem kobiecej drużyny rugby Flota Rugby Girls Gdynia (przeczytaj).Mnogość zadań, realizacja wielu projektów jednocześnie sprawiły, że elumatec Polska mocno postawił na rozwój działu technicznego. Główny nacisk został skierowany na powiększenie zespołu oraz cykliczne szkolenia, aby zagwarantować klientom pewność najwyższej klasy opieki technicznej (przeczytaj). 

Z pełnym przekonaniem oraz dumą mogę stwierdzić, że z sukcesem zrealizowaliśmy  zadania i cele, które wyznaczyliśmy sobie przed rokiem. Sfinalizowaliśmy i rozpoczęliśmy  duże, ciekawe kontrakty (w tym projekt najbardziej zautomatyzowanej fabryki okien PCW w Europie), zaufało nam wielu nowych klientów. Dwukrotny wzrost sprzedaży jest niezmiernie satysfakcjonującym wynikiem i konsekwencją zaangażowania, profesjonalnego oraz kompleksowego podejścia do potrzeb partnerów biznesowych, a także impulsem dla nas do dalszego rozwoju – podsumował Waldemar Lis, Prezes Zarządu elumatec polska Sp. z o.o.


Rok 2018 jest dla całej grupy elumatec rokiem jubileuszowym, gdyż przedsiębiorstwo obchodzi 90-lecie istnienia. Bogate doświadczenie w branży maszynowej w połączeniu ze stworzoną przez 90 lat tradycją zaowocowały innowacyjnymi, nowatorskimi projektami, które pozytywnie wpłynęły nie tylko na wzrost przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim na rozwój partnerów biznesowych elumatec.

Firma będzie świętowała jubileusz podczas targów Fensterbau Frontale w Norymberdze, dlatego już dziś serdecznie Państwa zaprasza do odwiedzenia stoiska nr 512 w hali 3A w dniach 21-24 marca 2018 r.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Elumatec Polska Sp. z o.o.

62-300 Września
ul. Przemysłowa 10
tel.: 61 437 70 00
tel.: 61 437 70 00 wew. 24 - CZĘŚCI
tel.: 61 437 70 00 wew. 23 - SERWIS
Fax: 61 437 70 06
e-mail: biuro@elumatec.com.pl
http://www.elumatec.pl/
http://www.facebook.com/elumatecag/Kontakt do redakcji oknonet.pl


Chwytaki i roboty do szkła BEFARD

Chwytaki i roboty do szkła BEFARD

BEFARD, polski producent żurawi HDS, specjalizuje się w...

EUROCOLOR stawia na innowacje URBAN POLSKA

EUROCOLOR stawia na innowacje URBAN POLSKA

EUROCOLOR zamówił w firmie URBAN POLSKA wysokowydajne...

Znakowanie stojaków okiennych chipami RFID

Znakowanie stojaków okiennych chipami RFID

Jak kontrolować zasoby firmy tak, aby dokładnie...

Wszystko o chwytakach podciśnieniowych w jednym miejscu

Wszystko o chwytakach podciśnieniowych w jednym miejscu

Jakiego rodzaju okna można przenosić za pomocą...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni