SIGMA AIR UTILITY – innowacja w zakresie zasilania sprężonym powietrzem

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

SIGMA AIR UTILITY firmy KAESER KOMPRESSOREN oferuje wiele zalet w stosunku do tradycyjnego funkcjonowania instalacji sprężonego powietrza. Bez konieczności dokonywania wydatków inwestycyjnych klient otrzymuje ekonomiczne i energooszczędne rozwiązanie z zakresu zasilania sprężonym powietrzem. Planowanie, montaż i samą eksploatację przejmuje firma KAESER KOMPRESSOREN.


Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może zrezygnować z inwestowania w stację sprężonego powietrza i tym samym dokonać istotnych oszczędności. Zwolniony jest on również z konieczności ponoszenia kosztów związanych z konserwacją i naprawą stacji, a także może przekształcić koszty stałe w zwolnione od podatku zmienne koszty operacyjne. Firma KAESER KOMPRESSOREN gwarantuje funkcjonowanie oraz obsługę systemu dostarczania sprężonego powietrza. Ponadto w jej interesie jest też przystosowywanie stacji do zmiennego zapotrzebowania na sprężone powietrze lub jej modernizowanie do najnowszego stanu technicznego.

Również obsługa serwisowa ma swoje zalety. Stacja sprężonego powietrza SIGMA AIR UTILITY znajduje się pod ciągłym nadzorem dzięki systemowi zarządzania SIGMA AIR MANAGER 4.0 i połączeniu z firmowym centrum serwisowym. W ten sposób zagwarantowana jest najwyższa z możliwych wydajność i dostępność sprężonego powietrza, a tym samym zapewnione jest bezpieczeństwo produkcji.

Użytkownicy, którzy zdecydują się zakupić zamiast stacji sprężarek tylko sprężone powietrze przyczyniają się do przejrzystości kosztów swojego zakładu. Stała cena za metr sześcienny sprężonego powietrza ustalana jest długoterminowo w oparciu o umowy, a tym samym stanowi pewną podstawę do kalkulacji. Dokładne pomiary gwarantują, że liczona jest tylko ilość sprężonego powietrza, która faktycznie jest pobierana z sieci – tłumaczą przedstawiciele KAESER KOMPRESSOREN.


Jeśli firma „przesiądzie się” na zakup samego sprężonego powietrza, KAESER KOMPRESSOREN wyposaża stacje sprężarek najnowocześniejszymi urządzeniami, aby można było uzyskać jak największe oszczędności energii. Mniejsze koszty sprężonego powietrza zależą w głównej mierze od typu zastąpionej instalacji. Często uzyskuje się stałe oszczędności na poziomie 30 procent i więcej.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!DOMKAT stawia na nowoczesne maszyny ELUMATEC

DOMKAT stawia na nowoczesne maszyny ELUMATEC

DOMKAT wzbogacił swój park maszynowy inwestując w dwa...

Przedsiębiorstwo Jocz inwestuje w najnowsze rozwiązania elumatec

Przedsiębiorstwo Jocz inwestuje w najnowsze rozwiązania elumatec

Przedsiębiorstwo JOCZ, jako pierwszy producent w Polsce,...

Kolejne 6 robotów do kształtowego łączenia profili PVC trafi do EKO-OKIEN

Kolejne 6 robotów do kształtowego łączenia profili PVC trafi do EKO-OKIEN

Już w 2015 roku w EKO-OKNA w Kornicach stanął...

Nowe modele pił trafiają do oferty OZCELIK

Nowe modele pił trafiają do oferty OZCELIK

GEMINI X Ø 550 mm, GEMINI V SA Ø 550 mm oraz GEMINI VI...

Nowa siedziba R&D Tech oficjalnie otwarta!

Nowa siedziba R&D Tech oficjalnie otwarta!

Ledwie braliśmy udział w uroczystości wmurowania...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni