SIGMA AIR UTILITY – innowacja w zakresie zasilania sprężonym powietrzem

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

SIGMA AIR UTILITY firmy KAESER KOMPRESSOREN oferuje wiele zalet w stosunku do tradycyjnego funkcjonowania instalacji sprężonego powietrza. Bez konieczności dokonywania wydatków inwestycyjnych klient otrzymuje ekonomiczne i energooszczędne rozwiązanie z zakresu zasilania sprężonym powietrzem. Planowanie, montaż i samą eksploatację przejmuje firma KAESER KOMPRESSOREN.


Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może zrezygnować z inwestowania w stację sprężonego powietrza i tym samym dokonać istotnych oszczędności. Zwolniony jest on również z konieczności ponoszenia kosztów związanych z konserwacją i naprawą stacji, a także może przekształcić koszty stałe w zwolnione od podatku zmienne koszty operacyjne. Firma KAESER KOMPRESSOREN gwarantuje funkcjonowanie oraz obsługę systemu dostarczania sprężonego powietrza. Ponadto w jej interesie jest też przystosowywanie stacji do zmiennego zapotrzebowania na sprężone powietrze lub jej modernizowanie do najnowszego stanu technicznego.

Również obsługa serwisowa ma swoje zalety. Stacja sprężonego powietrza SIGMA AIR UTILITY znajduje się pod ciągłym nadzorem dzięki systemowi zarządzania SIGMA AIR MANAGER 4.0 i połączeniu z firmowym centrum serwisowym. W ten sposób zagwarantowana jest najwyższa z możliwych wydajność i dostępność sprężonego powietrza, a tym samym zapewnione jest bezpieczeństwo produkcji.

Użytkownicy, którzy zdecydują się zakupić zamiast stacji sprężarek tylko sprężone powietrze przyczyniają się do przejrzystości kosztów swojego zakładu. Stała cena za metr sześcienny sprężonego powietrza ustalana jest długoterminowo w oparciu o umowy, a tym samym stanowi pewną podstawę do kalkulacji. Dokładne pomiary gwarantują, że liczona jest tylko ilość sprężonego powietrza, która faktycznie jest pobierana z sieci – tłumaczą przedstawiciele KAESER KOMPRESSOREN.


Jeśli firma „przesiądzie się” na zakup samego sprężonego powietrza, KAESER KOMPRESSOREN wyposaża stacje sprężarek najnowocześniejszymi urządzeniami, aby można było uzyskać jak największe oszczędności energii. Mniejsze koszty sprężonego powietrza zależą w głównej mierze od typu zastąpionej instalacji. Często uzyskuje się stałe oszczędności na poziomie 30 procent i więcej.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


Chwytaki i roboty do szkła BEFARD

Chwytaki i roboty do szkła BEFARD

BEFARD, polski producent żurawi HDS, specjalizuje się w...

EUROCOLOR stawia na innowacje URBAN POLSKA

EUROCOLOR stawia na innowacje URBAN POLSKA

EUROCOLOR zamówił w firmie URBAN POLSKA wysokowydajne...

2017 rok rekordowy dla elumatec

2017 rok rekordowy dla elumatec

Rok 2017 był dla firmy wyjątkowy pod względem...

Znakowanie stojaków okiennych chipami RFID

Znakowanie stojaków okiennych chipami RFID

Jak kontrolować zasoby firmy tak, aby dokładnie...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni