Elumatec na MADE EXPO 2017

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

elumatec Polska na MADE EXPO 2017

fot. elumatec

elumatec Polska na MADE EXPO 2017


elumatec Polska na MADE EXPO 2017

fot. elumatec

elumatec Polska na MADE EXPO 2017

Firma elumatec w Mediolanie promowała swoje najnowsze rozwiązania w zakresie obróbki profili aluminiowych i PCW. Targi odbyły się w dniach 08-11 marca 2017 roku, a w tegorocznej edycji udział wzięli również przedstawiciele elumatec Polska. Na stoisku zwiedzający mieli okazję zapoznać się z nowy centrum obróbczym z rodziny SBZ 122: SBZ 122/74 oraz najnowocześniejszym na rynku centrum do profili aluminiowych: SBZ 628, a także mniejszymi maszynami manualnymi, jak np. zagniatarka EP 124, piła stołowa TS 161 czy frezarka do słupków AF 222.  

Jak informuje wystawca, ogromne zainteresowanie wzbudzała linia zgrzewająco-czyszcząca TurboLine z innowacyjną technologią zgrzewania Contourline, którą promowała firma Stürtz wraz z elumatec. Wystawa w Mediolanie przyciągnęła bardzo dużą liczbę zwiedzających nie tylko z Włoch, ale z całego świata, w tym także grono klientów z Polski. Warto wspomnieć, że to nowatorskie rozwiązanie zaproponowane przez niemieckiego producenta maszyn Stürtz zdobyło nagrodę w konkursie o Złoty Medal podczas tragów WinDoor-tech 2017. 

W  tegorocznej edycji targów, na zintegrowanych stoiskach firm należących do grupy włoskiego Holdingu CIFIN, firma elumatec miała okazję zapoznać klientów  z nową platformą zakupową, której twórcą jest siostrzana firma elumatecVoilap. Jak tłumaczy dostawca, Voilap to najnowocześniejsze narzędzie pozwalające w prosty i bardzo intuicyjny sposób zaprojektować dowolną przestrzeń, poprzez wybór jej poszczególnych elementów – nie tylko tych, które chcemy zakupić, ale także otoczenia, włącznie z ustawieniem widoku za oknem, pogodą czy porą dnia. To wszystko sprawia, że wizualizacja przestrzeni, jaką proponuje Voilap, wyróżnia nowy poziom rzeczywistości wirtualnej, który jest w stanie wzmocnić postrzeganie oferowanych produktów. W świetle nowej aplikacji wirtualna rzeczywistość pozwala ujawnić te dane, które są niedostrzegalne  na pierwszy rzut oka.

Wszystko, co widzimy w programie, to nie fotografie, lecz wirtualne reprodukcje tworzone przez systemy. Voilp używa najbardziej innowacyjnych technologii generowania fotorealizmu, wizualizacji, dzięki temu można w czasie rzeczywistym wprowadzać nowe produkty i dowolnie je konfigurować. Zamierzeniem całej koncepcji wykorzystywania platformy jest wygenerowanie kompletnej informacji służącej klientowi do podjęcia decyzji o wyborze konkretnego produktu i, co najważniejsze, dające możliwość dokonania bezpośredniego zamówienia online, a dla producenta stanowi ułatwione przekazanie zlecenia do realizacji na produkcję. Aplikacja Voilap upraszcza sterowanie procesami w firmowej sieci: ułatwia prezentację oferty, automatyzuje zarządzanie sprzedażą i przekazaniem zamówienia do realizacji. Prezentacja tego rozwiązania wywarła ogromne wrażenie na zwiedzających, wprowadzając ich nowy wymiar prowadzenia biznesu. Aktualnie firma posiada kilkuset klientów we Włoszech oraz Hiszpanii planując ekspansję na kolejne kraje – tłumaczą eksperci Voilap.

Więcej informacji na temat programu Voilap już wkrótce, tymczasem odsyłamy do strony poświęconej oprogramowaniu Voilap (voilap.com).

Wszystkim Klientom, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów MADE EXPO w Mediolanie chcielibyśmy serdecznie podziękować. Firmy zainteresowane najnowszymi rozwiązaniami w zakresie  obróbki profili  zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji! – mówią przedstawiciele elumatec Polska. 

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Elumatec Polska Sp. z o.o.

62-300 Września
ul. Przemysłowa 10
tel.: 61 437 70 00
tel.: 61 437 70 00 wew. 24 - CZĘŚCI
tel.: 61 437 70 00 wew. 23 - SERWIS
Fax: 61 437 70 06
e-mail: biuro@elumatec.com.pl
http://www.elumatec.pl/
http://www.facebook.com/elumatecag/Nowa siedziba R&D Tech oficjalnie otwarta!

Nowa siedziba R&D Tech oficjalnie otwarta!

Ledwie braliśmy udział w uroczystości wmurowania...

Centrum obróbcze ACCORD 25 F/X z nowymi rozwiązaniami

Centrum obróbcze ACCORD 25 F/X z nowymi rozwiązaniami

ACCORD 25 F/X jest nowym modelem CNC reprezentującym...

Opaski magnetyczne Trzecia Ręka od OknoBest

Opaski magnetyczne Trzecia Ręka od OknoBest

Zgodnie ze swoim mottem „…aby się lepiej...

Jak usprawnić produkcję? Jak obniżyć koszty produkcyjne?

Jak usprawnić produkcję? Jak obniżyć koszty produkcyjne?

Podczas FlexLink Industrial Innovation Days (17-19...

Jak chwytak podciśnieniowy wpłynął na produkcję okien w firmie Biegus

Jak chwytak podciśnieniowy wpłynął na produkcję okien w firmie Biegus

Gdy właściciel firmy Biegus, Pan Edward (ojciec...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni