Maszyny GOMAD na WinDoor-tech

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

GOMAD Wiertarka WF- 20

fot. GOMAD

GOMAD Wiertarka WF- 20


GOMAD Frezarka dolnowrzecionowa FDW-2

fot.GOMAD

GOMAD Frezarka dolnowrzecionowa FDW-2

Fabryka Maszyn do Drewna GOMAD podczas targów WinDoor-tech zaprezentuje frezarkę dolnowrzecionową z wychylnym wrzecionem FDW-2, w najbogatszej opcji wyposażenia, w tym z urządzeniem do czopowania, wiertarko-frezarkę WF-20 oraz szeroką gamę głowic wiertarskich wielowrzecionowych do stolarki otworowej.

Ekspozycja GOMAD-u podczas towarzyszących BUDMIE targów WinDoor-tech, odbywających się w Poznaniu od 29 stycznia do 1 lutego 2013 roku, skupi się na prezentacji maszyn wykorzystywanych przez producentów okien i drzwi. Prezentowana frezarka dolnowrzecionowa FDW-2 z czopiarką stosowana jest do obróbki krawędzi elementów prostoliniowych oraz wykonywania listew ozdobnych, wpustów, wypustów, czopów i wczepów. Z kolei wiertarko-frezarka WF-20 służy do robienia otworów cylindrycznych i frezowania otworów podłużnych (gniazd) w różnego rodzaju elementach z drewna litego, iglastego lub liściastego, ewentualnie w elementach z płyt wiórowych, pilśniowych twardych lub sklejki, i sprawdza się podczas wykonywania otworów pod kołki i gniazd pod zamki. 

W Poznaniu FMD GOMAD zaprezentuje także szeroką gamę głowic wiertarskich wielowrzecionowych, wśród nich głowice wielowrzecionowe liniowe z jednym i dwoma napędami, głowice liniowe z zachowanym podziałem, głowice okrągłe i pod zawiasy puszkowe.

W tym roku zdecydowaliśmy się na udział w targach WinDoor-tech, ponieważ producenci okien i drzwi to wciąż rosnący segment odbiorców naszych maszyn, a poznańskie targi to jedna z najciekawszych możliwości bezpośredniego spotkania się z nimi – mówi Andrzej Graczykowski, Prezes Zarządu Fabryki Maszyn do Drewna GOMAD. – Wielu z nich doskonale zna nasze maszyny i głowice, i już są w gronie naszych klientów, ale chcemy zademonstrować im kompleksowość rozwiązań GOMOD-u oraz opowiedzieć o nowych możliwościach, zwłaszcza dynamicznie rozwijającej się ofercie produkcji maszyn na indywidualne zamówienie – dodaje Andrzej Graczykowski.

Stoisko FMD GOMAD podczas targów WinDoor-tech mieścić się będzie w pawilonie nr 9, stoisko nr 6.


Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


R&D Tech dynamicznie pozyskuje rynki zbytu na Wschodzie

R&D Tech dynamicznie pozyskuje rynki zbytu na Wschodzie

Firma R&D Tech zanotowała w bieżącym roku znaczy...

Jak OZCELIK i jego maszyny radzą sobie w Polsce?

Jak OZCELIK i jego maszyny radzą sobie w Polsce?

Chcąc sprawdzić, czy dostawca z Turcji zadomowił się...

DAKO z Q-FORM od URBAN POLSKA

DAKO z Q-FORM od URBAN POLSKA

URBAN POLSKA z Żar dostarczył i zainstalował w firmie...

5 najczęściej zadawanych pytań przed zakupem urządzenia podciśnieniowego Schmalz

5 najczęściej zadawanych pytań przed zakupem urządzenia podciśnieniowego Schmalz

Eksperci Schmalz przedstawiają i odpowiadają na kilka...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni