Maszyny GOMAD na WinDoor-tech

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Fabryka Maszyn do Drewna GOMAD podczas targów WinDoor-tech zaprezentuje frezarkę dolnowrzecionową z wychylnym wrzecionem FDW-2, w najbogatszej opcji wyposażenia, w tym z urządzeniem do czopowania, wiertarko-frezarkę WF-20 oraz szeroką gamę głowic wiertarskich wielowrzecionowych do stolarki otworowej.

Ekspozycja GOMAD-u podczas towarzyszących BUDMIE targów WinDoor-tech, odbywających się w Poznaniu od 29 stycznia do 1 lutego 2013 roku, skupi się na prezentacji maszyn wykorzystywanych przez producentów okien i drzwi. Prezentowana frezarka dolnowrzecionowa FDW-2 z czopiarką stosowana jest do obróbki krawędzi elementów prostoliniowych oraz wykonywania listew ozdobnych, wpustów, wypustów, czopów i wczepów. Z kolei wiertarko-frezarka WF-20 służy do robienia otworów cylindrycznych i frezowania otworów podłużnych (gniazd) w różnego rodzaju elementach z drewna litego, iglastego lub liściastego, ewentualnie w elementach z płyt wiórowych, pilśniowych twardych lub sklejki, i sprawdza się podczas wykonywania otworów pod kołki i gniazd pod zamki. 

W Poznaniu FMD GOMAD zaprezentuje także szeroką gamę głowic wiertarskich wielowrzecionowych, wśród nich głowice wielowrzecionowe liniowe z jednym i dwoma napędami, głowice liniowe z zachowanym podziałem, głowice okrągłe i pod zawiasy puszkowe.

W tym roku zdecydowaliśmy się na udział w targach WinDoor-tech, ponieważ producenci okien i drzwi to wciąż rosnący segment odbiorców naszych maszyn, a poznańskie targi to jedna z najciekawszych możliwości bezpośredniego spotkania się z nimi – mówi Andrzej Graczykowski, Prezes Zarządu Fabryki Maszyn do Drewna GOMAD. – Wielu z nich doskonale zna nasze maszyny i głowice, i już są w gronie naszych klientów, ale chcemy zademonstrować im kompleksowość rozwiązań GOMOD-u oraz opowiedzieć o nowych możliwościach, zwłaszcza dynamicznie rozwijającej się ofercie produkcji maszyn na indywidualne zamówienie – dodaje Andrzej Graczykowski.

Stoisko FMD GOMAD podczas targów WinDoor-tech mieścić się będzie w pawilonie nr 9, stoisko nr 6.


Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


SIGMA AIR UTILITY – innowacja w zakresie zasilania sprężonym powietrzem

SIGMA AIR UTILITY – innowacja w zakresie zasilania sprężonym powietrzem

SIGMA AIR UTILITY firmy KAESER KOMPRESSOREN oferuje wiele...

Konsekwentny rozwój SAPOR dzięki nowoczesnym rozwiązaniom elumatec

Konsekwentny rozwój SAPOR dzięki nowoczesnym rozwiązaniom elumatec

SAPOR to rodzinna firma z ponad 25-letnią tradycją na...

Jubileusz 10-lecia działalności Emmegi Niemcy

Jubileusz 10-lecia działalności Emmegi Niemcy

W dniach 15-17 listopada 2017 roku Emmegi Niemcy...

Eko-Okna inwestują w kolejne maszyny elumatec

Eko-Okna inwestują w kolejne maszyny elumatec

Eko-Okna po raz kolejny poczyniły kroki w kierunku...

Produkcja stolarki aluminiowej w FAKRO na maszynach Mecal

Produkcja stolarki aluminiowej w FAKRO na maszynach Mecal

FAKRO, przy współudziale specjalistów z firmy Pressta...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni