TONAL nie boi się wymagających realizacji

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

MCK w Katowicach

TONAL

MCK w KatowicachSpodek w Katowicach

TONAL

Spodek w Katowicach

Najnowszą realizacją firmy TONAL z Siemianowic Śląskich jest AIUT w Gliwicach. Na tym obiekcie przedsiębiorstwo zamontowało stolarkę aluminiową bezklasową (wewnętrzną) oraz przeciwpożarową. Do wykonania tego zamówienia użyte zostały systemy Econoline firmy Aliplast, oraz przeciwpożarowe MB 60E EI oraz MB 78 EI firmy Aluprof. 

Była to szybka realizacja, co pokazuje, że potrafimy pracować pod presją czasu. Obecnie jesteśmy dostawcą stolarki wewnętrznej na Halę Podium w Gliwicach na systemach Aluprofu. Hala Podium jest nowoczesną halą widowiskowo-sportową. Obiekt jeszcze nie został oddany do użytkowania – mówi Elżbieta Błaszczyk, p.o. Dyrektor Zarządzającej. – Równocześnie dostarczamy oraz montujemy stolarkę dla budynku usługowo-handlowego z obsługą funkcji dworca autobusowego w Lubaniu. Przy tej budowie wykorzystany został system MB 70 Aluprof.

Stawiamy na nowoczesną architekturę i budownictwo. Dzięki takiemu podejściu braliśmy udział w tworzeniu jednego z najładniejszych w Polsce centrum kongresowego – MCK w Katowicach. Wykonaliśmy stolarkę zewnętrzną w systemach: fasadowym SR50 N oraz otworowych MB 70 HI i MB 78 EI. Kolejnym obiekt, na którym jest nasza stolarka, to Spodek w Katowicach. Jest to ikona stolicy Górnego Śląska, w której wykorzystano systemy Aluprof MB 59 oraz MB 60 – dodaje Pani Elżbieta Błaszczyk. Kontakt do redakcji oknonet.pl
Zainteresowany? Poproś o ofertę!Innowacyjne rozwiązania fasadowe heroal

Innowacyjne rozwiązania fasadowe heroal

Poza wysoką odpornością szkła na obciążanie,...

Analizy i prognozy rynku fasad – lata 2013-2024

Analizy i prognozy rynku fasad – lata 2013-2024

Według najnowszego badania Grand View Research,...

Alufield – aluminiowe panele kompozytowe marki Sistem Aluminyum

Alufield – aluminiowe panele kompozytowe marki Sistem Aluminyum

Alufield zajmuje się dystrybucją aluminiowych paneli...

Rozpoczęła się budowa najwyższego wieżowca w Polsce!

Rozpoczęła się budowa najwyższego wieżowca w Polsce!

Budowa nowego, strategicznego obiektu pod nazwą Varso ma...» Więcej na subportalu fasady, ogrody zimowe