Znajdź drzwi idealne z MS więcej niż OKNA

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Konfigurator drzwi MS więcej niż OKNA

MS więcej niż OKNA

Konfigurator drzwi MS więcej niż OKNA


Panel drzwiowy MSline+AD

MS więcej niż OKNA

Panel drzwiowy MSline+AD

Panel drzwiowy MSline+AD (przekrój)

MS więcej niż OKNA

Panel drzwiowy MSline+AD (przekrój)

Nie na darmo mówi się, że drzwi wejściowe to wizytówka naszego domu i nas samych. Jak wybrać te idealne spośród morza ofert? Pomocny okazać się może przygotowany przez firmę MS więcej niż OKNA konfigurator drzwi, dzięki któremu bez trudu sprawdzimy czy upatrzony model pasuje do budynku i spełni nasze oczekiwania.

Wybór drzwi wejściowych do domu to nie lada wyzwanie. Wszak zadań, które stawiamy temu produktowi jest wiele. Mają nas chronić – zarówno przed nieproszonymi gości, jak i warunkami atmosferycznymi (chłodem, wodą, wiatrem), a zarazem mają robić dobre wrażenie na naszych gościach oraz estetycznie pasować od kubatury i elewacji budynku. Firma MS więcej niż OKNA postanowiła pomóc swoim klientom w wyborze drzwi idealnych. Na jej stronie www.ms.pl dostępny jest specjalnie stworzony konfigurator, dzięki któremu możemy szybko sprawdzić, jaki model drzwi będzie najlepiej pasował do nas i naszego domu. Co dokładnie umożliwia to narzędzie?

Konfigurator drzwi jest bardzo prostą w zastosowaniu, intuicyjną aplikacją. Skorzystanie z niego opiera się na kilku krokach. W pierwszym należy wybrać jeden z 16 schematów budowy drzwi, czyli innymi słowy, wybrać ich formę. Można tu wpisać wymiary poszczególnych elementów – np. skrzydeł. W kolejnym kroku aplikacja poprosi nas o wybranie konkretnego modelu i wzoru z dwóch rodzajów: wypełnień nakładkowych i wsadowych. Następnie należy wskazać preferowane, dostępne dla poszczególnych modeli warianty. Kolejnym krokiem jest wybór wybarwienia (z bogatej palety kolorów RAL), a także – jeśli jest taka możliwość w danym modelu – również wybarwienia ramy drzwi i ramek. Pozostaje jeszcze wskazanie rodzaju wypełnienia i szkła, podchwytu drzwiowego i ewentualnych dodatków, a drzwi zaprezentują się na ekranach naszych komputerów w pełnej krasie.

Ale to nie wszystko. Jeśli chcemy przekonać się, czy wybrany model pasuje do naszego domu i jego otoczenia, wystarczy zrobić odpowiednie zdjęcie budynku i wgrać je do konfiguratora. Za pomocą prostego interfejsu graficznego należy umieścić projektowane drzwi w odpowiednim miejscu na fotografii i gotowe. Warto pamiętać, że na każdym etapie projektowania możliwa jest zmiana modeli i kolorów, by jak najlepiej dopasować drzwi do naszych potrzeb i marzeń. Jeśli wybrany model okaże się tym, którego potrzebujemy, za pomocą konfiguratora można wydrukować wizualizację, a także skontaktować się z przedstawicielem firmy MS więcej niż OKNA, który dokona wyceny, a później zajmie się szczegółami: pomiarami i montażem drzwi.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


Magnetyczna blokada okienna

Magnetyczna blokada okienna

Magnetyczna blokada uchyłu okna oraz drzwi balkonowych,...

Jak dobrać zawiasy do szklanych drzwi?

Jak dobrać zawiasy do szklanych drzwi?

Jednym z najczęściej popełnianych błędów podczas...

ASSA ABLOY częścią World Green Building Week 2017

ASSA ABLOY częścią World Green Building Week 2017

W ramach tegorocznych obchodów Green Building Week ASSA...

Bezbarierowość standardem w Heroal

Bezbarierowość standardem w Heroal

Firma heroal w trakcie BAU przedstawiła w ramach systemu...» Więcej na subportalu drzwi