Drzwi wielofunkcyjne OD firmy Hörmann

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Drzwi stalowe D65 OD

Hörmann

Drzwi stalowe D65 OD


Zespolona konstrukcja płyty drzwiowej klejona na całej powierzchni.

Hörmann

Zespolona konstrukcja płyty drzwiowej klejona na całej powierzchni.

Okleina foliowa z tworzywa sztucznego.

Hörmann

Okleina foliowa z tworzywa sztucznego.

Stalowe drzwi wielofunkcyjne firmy Hörmann spełniają różnorodne wymagania w zakresie funkcji specjalnych, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokich standardów estetycznych. Udoskonalając wciąż konstrukcję swoich drzwi, niemiecki producent poszerza wachlarz ich możliwości technicznych, aby spełnić wymagania każdego inwestora. Przykładem jest nowa generacja drzwi stalowych D65 OD.

Grubość konstrukcji skrzydła drzwi D65 OD wynosi aż 65 mm, zapewniając tym samym możliwość uzyskania wysokich parametrów technicznych oraz stabilność konstrukcyjną, bez względu na wielkość drzwi. Wypełnienie płyty drzwiowej jest klejone na całej powierzchni, dzięki czemu jest ona równa i gładka. Producent tłumaczy, że tak zespolona konstrukcja gwarantuje bardzo dobrą sztywność skrzydeł drzwiowych, przy tym, bez względu na wielkość drzwi, mają się one domykać lekko i dokładnie przylegać do ościeżnicy. W drzwiach w wersji 2-skrzydłowej zlicowane połączenie obydwu skrzydeł na ich styku zapewnia harmonijny i elegancki wygląd całości konstrukcji.

Stabilne i właściwe połączenie drzwi z każdym rodzajem ścian montażowych zapewnia duży wybór różnorodnych rozwiązań ościeżnic oraz systemów ich mocowania. Nowe wielofunkcyjne 1-skrzydłowe drzwi D65 OD oferowane są o szerokości do 1,5 m, a drzwi 2-skrzydłowe do szerokości 3 m.

» Z przylgą i bez przylgi 

Drzwi wielofunkcyjne D65 OD firmy Hörmann oferowane są z cienką (w ofercie podstawowej) lub grubą przylgą. Jednak ich wyjątkowość szczególnie jest podkreślona w wersji bezprzylgowej. W tej wersji płyta drzwiowa licuje z powierzchnią ościeżnicy, układając się w tej samej płaszczyźnie. W tym wykonaniu grubość skrzydła drzwiowego jest determinowana głębokością wrębu ościeżnicy i wynosi 59 mm.  

» W okleinie drewnopodobnej 

Wyjątkowo estetycznie prezentują się też drzwi D65 OD w drewnopodobnej okleinie foliowej Dark Oak, Golden Oak i Winchester Oak. Okleina ta dobrze imituje naturalny charakter drewna i jest odporna na działanie promieni UV. Na zastosowanie okleiny pozwala bardzo estetyczne nitowanie (zamiast zgrzewania) skrzydła do konstrukcji wzmacniającej. Wielofunkcyjne drzwi D65 OD dostępne są ponadto w dowolnym kolorze z palety RAL. (Standardem pozostaje jednak płyta drzwiowa i ościeżnica w wersji ocynkowanej i malowanej w kolorze biało-szarym).

» Zawiasy 3D – z perfekcyjną regulacją 

Drzwi wielofunkcyjne firmy Hörmann standardowo wyposażone są w dwa komplety łożyskowanych zawiasów konstrukcyjnych. Ich konserwacja jest prosta i wygodna. Drzwi D65 OD opcjonalnie dostępne są także z zawiasami 3D, umożliwiającymi precyzyjną regulację zamontowanych drzwi w trzech płaszczyznach. Dzięki temu możliwe jest bezproblemowe i precyzyjne wyrównanie drobnych niedociągnięć powstałych w czasie montażu.
Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


Na co zwrócić uwagę wybierając drzwi frontowe do domu?

Na co zwrócić uwagę wybierając drzwi frontowe do domu?

Jest kilka ważnych kwestii, o których nie możemy...

Brytyjski certyfikat otwiera więcej drzwi firmie ALUFIRE

Brytyjski certyfikat otwiera więcej drzwi firmie ALUFIRE

Pozyskanie certyfikatu nie było łatwe i trwało wiele...

Panoramiczne drzwi przesuwne Schüco ASS 77 PD.HI także w wersji manualnej

Panoramiczne drzwi przesuwne Schüco ASS 77 PD.HI także w wersji manualnej

Pokaźny przepływ światła zapewnią panoramiczne drzwi...

Okna balkonowe HST – montaż z użyciem szyny

Okna balkonowe HST – montaż z użyciem szyny

Patio HST to odpowiedź na najnowszy trend przeszklonych...» Więcej na subportalu drzwi