Nowe aluminiowe modele drzwi zewnętrznych DAKO

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Drzwi zewnętrzne to wizytówka każdego domu. To właśnie na nie zwracają uwagę wszyscy wchodzący, dlatego ich wygląd powinien zachęcać do przekroczenia progu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, DAKO wprowadziło do swojej oferty aż 33 nowe modele aluminiowych drzwi zewnętrznych (pełna oferta liczy obecnie 54 modele). 

Oprócz wysokiej funkcjonalności, drzwi zewnętrze to także istotny element każdego budynku, który podkreśla wygląd elewacji i nadaje jej niepowtarzalnego charakteru. Drzwi powinny być idealnie dobrane zarówno do stylu domu, jak i pozostałych elementów stolarki czy dachówki. DAKO w swojej ofercie posiada szeroką gamę modeli, komponujących się nie tylko z tradycyjnym designem, ale i nowoczesną stylistyką, wpisujących się w trzy nurty stylistyczne:

» Nowoczesny – drzwi zewnętrzne wykonane z paneli zdobionych w przefrezowania. W standardzie wyposażone w aplikacje ze stali nierdzewnej matowej, szczotkowanej, prostokątne przeszklenia oraz dekory. Nieszablonowe propozycje w bogatym wyposażeniu, gdzie główne role grają wielopoziomowa geometria i oryginalne zdobienia.» Minimalistyczny – drzwi zewnętrzne wykonane z paneli pełnych (nieprzeziernych). Można wyposażyć je w ozdobne przefrezowania oraz intarsje. Charakteryzuje je minimalistyczny design, idealnie wpisujący się w obecne trendy.» Skandynawski – drzwi zewnętrzne wykonane z paneli pełnych (nieprzeziernych) lub paneli przeziernych z jedną szybą. Można wyposażyć je w ozdobne przefrezownia oraz dekory. Minimalistyczny design projektów przełamany jest subtelnymi zdobieniami.Nowe modele aluminiowych drzwi zewnętrznych DAKO występują w bogatym wyposażeniu standardowym obejmującym bezpieczne szyby obustronne oraz poszerzenia podprogowe gwarantujące poprawny montaż. Uwagę przyciągają nowe modele klamek i pochwytów, w tym niezwykle oryginalne pochwyty drewniane i o nietypowym, łukowym kształcie. Nowe rozwiązania umożliwiają montaż w pochwytach ukrytego przycisku, dzwonka lub czytnika linii papilarnych oraz otwieranie drzwi za pomocą klawiatury kodowej z czytnikiem Bluetooth, pilota lub transponderów.

Drzwi zewnętrze z oferty DAKO to nowe możliwości zdobień i bogata kolorystka dostępna w większej gamie produktów. Ich wysoka funkcjonalność i ciekawy design doskonale wpisują się obecne trendy architektoniczne oraz indywidualne preferencje mieszkańców.
Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Fabryka Okien DAKO Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz
Al. Piłsudskiego 88
tel.: 018 4492800
Fax: 018 4492888
e-mail: biuro@dako.eu
http://www.dako.euKontakt do redakcji oknonet.pl


Systemy balustradowe od CDA Polska – balustrady Corleone oraz Trapani

Systemy balustradowe od CDA Polska – balustrady Corleone oraz Trapani

Szklane balustrady to bezpieczny i efektowny sposób...

Crystal – drzwi i okna dopasowane do odbiorcy

Crystal – drzwi i okna dopasowane do odbiorcy

Spółka Crystal powstała w 2005 roku. Początkowo...

Jak wybrać drzwi wewnętrzne?

Jak wybrać drzwi wewnętrzne?

Gdy przychodzi czas, by wybrać drzwi do domu, okazuje...

Nowe modele drzwi wewnętrznych od Porta

Nowe modele drzwi wewnętrznych od Porta

Marka Porta Drzwi prezentuje wiele nowości w najnowszym...» Więcej na subportalu drzwi