Centor® wprowadza nowe drzwi składane, aby zapewniać inwestorom przestronne widoki na zewnątrz

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Drzwi składane Centor 345

fot. Centor

Drzwi składane Centor 345


Drzwi składane Centor 345

fot. Centor

Drzwi składane Centor 345

Drzwi składane Centor 345

fot. Centor

Drzwi składane Centor 345

Zapożyczając wielokrotnie nagradzany design od pierwszych na świecie drzwi zintegrowanych, firma Centor wprowadza nowe, przystępniejsze cenowo drzwi składane, które mają idealnie sprawdzić się w nowoczesnych wnętrzach.


Drzwi składane Centor 345 tworzą takie same skrzydła i ukryte okucia jakie zastosowano w Drzwiach Zintegrowanych Centor. Mają one jednak węższą ramę, taką jak standardowe drzwi składane. Wyglądając ze środka na zewnątrz domu, wszystkie okucia są okryte, więc nic nie rozprasza wzroku – pozostają jedynie proste ramiaki boczne i niczym niezakłócony widok za oknem.

Nowa blokada Access AutoLatchTM jest kluczowym elementem wyróżniającym drzwi składane Centor 345. Ta sprytnie ukryta dźwignia zastępuje tradycyjną wewnętrzną klamkę i jest ukryta od wewnątrz w ramiaku bocznym skrzydła; od zewnętrznej strony znajduje się pionowy uchwyt, którego pociągnięcie do góry pozwoli z łatwością otworzyć drzwi. Pojedyncze skrzydła składają się pod pełnym kątem 180º.

Oprócz usunięcia elementów zaburzających estetykę wnętrza, w przypadku drzwi składających się z 2 skrzydeł z lewej strony lub 2 skrzydeł z prawej strony, funkcja ta umożliwia także dostęp do domu od zewnątrz. Jak tłumaczy Centor, żaden inny producent nie oferuje takiej funkcjonalności, gdyż tradycyjne klamki są umieszczone pomiędzy skrzydłami. 

Blokada AutoLatchTM firmy Centor pozwala na zamykanie i zabezpieczanie przylegających skrzydeł drzwiowym jednym ruchem jednej ręki. Drzwi składane 345 otwierają się i zamykają płynnie za dotknięciem palca, co Paulowi, architektowi z Wielkiej Brytanii, przypomina zamykanie drzwi wysokiej jakości samochodu. Jak dodaje: W Astonie Martinie otwieranie i zamykanie drzwi jest po prostu przyjemne. Tak samo jest, gdy otwierasz i zamykasz te drzwi.

Skonstruowane z aluminium o podwyższonej izolacyjności termicznej drzwi składane Centor 345 zostały wykonane tak, aby służyły przez lata. Wszystkie profile aluminiowe są malowane po cięciu i złożeniu, aby zapewnić ochronę krawędzi przed rdzą.

Cytując Lucy, jedną z wymagających inwestorek, która wybrała drzwi Centor: wprowadzając na rynek drzwi składane 345, firma Centor ponownie zaoferowała coś, co nie tylko różniło się od innych produktów, ale było również wyższej jakości. Drzwi można złożyć, żeby uzyskać maksymalnie szeroki widok, a ponieważ wszystkie okucia są w pełni schowane, wewnętrzna strona drzwi wygląda bardzo elegancko. 


Aluminiowe drzwi składane Centor 345 są wykonywane na indywidualne zamówienie. 

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Marcin Pawlak, prezes STOLPAW, nie żyje. Miał ranę postrzałową

Marcin Pawlak, prezes STOLPAW, nie żyje. Miał ranę postrzałową

Marcin Pawlak, prezes firmy STOLPAW spod Szydłowca, nie...

Drzwi w kolorze

Drzwi w kolorze

Jasne czy ciemne? Okleina w kolorze drewna? Gładka czy z...

FEN82 HST – nowe drzwi tarasowe marki KRISPOL

FEN82 HST – nowe drzwi tarasowe marki KRISPOL

KRISPOL, wiodący producent kompletu stolarki dla domu,...

New IDRA – stalowe drzwi przeciwpożarowe od DIERRE

New IDRA – stalowe drzwi przeciwpożarowe od DIERRE

Poproszę o zamieszczenie poniższych informacji na temat...

Twój dom – twoja twierdza

Twój dom – twoja twierdza

Poczucie bezpieczeństwa we własnym domu to podstawa...» Więcej na subportalu drzwi