Drzwi MSline+ AD – podwójna ochrona

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Doskonałe parametry techniczne i design na najwyższym, europejskim poziomie – nowe drzwi MSline+ AD 82 mm, proponowane przez firmę MS więcej niż OKNA, mają połączyć obie te cechy. Drzwi dostępne są w dwóch wersjach: standardowej i antywłamaniowej. 

Drzwi wejściowe to coś więcej niż wizytówka naszego domu. To one chronią nas przed chłodem, deszczem i hałasem, gwarantują poczucie bezpieczeństwa i witają oczekiwanych gości. Ich wygląd – kształt i kolorystyka, wiele mówi o naszym charakterze i zamiłowaniach. Dlatego tak ważne jest, aby ich zakup był decyzją przemyślaną. MS więcej niż OKNA proponuje drzwi MSline+ AD.

Drzwi MSline+ AD charakteryzują się wyjątkowo korzystnymi parametrami izolacyjności. Gwarantują skuteczną ochronę przed ucieczką ciepła i niestraszne im nawet wichury, gdyż wykazują się najwyższą klasą (4) w badaniach przepuszczalności powietrza. Laboratorium Techniki Budowlanej potwierdziło, że drzwi MSline+ AD osiągają równie wysokie wyniki w kwestii ochrony przed deszczami i ulewami. Specjalistyczne badania potwierdzają ich szczelność na wodę opadową w klasie 9A (nie przeciekają przy ciśnieniu 600 Pa i prędkości wiatru ponad 110 km/h). 

W podstawowej wersji zastosowano zawiasy szwajcarskiej firmy SFS - Dynamic 3D, które – dzięki montowaniu do wrębu okuciowego – zyskują subtelny wygląd. Dostępne są w 6 kolorach, co ułatwi dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb. Udoskonalając swój produkt, specjaliści z MS więcej niż OKNA nie zapomnieli również o kwestiach bezpieczeństwa. Drzwi MSline+ AD w wersji antywłamaniowej przeszły testy w ift Rosenheim i uzyskały klasę odporności na włamanie RC2 oraz RC2N zgodnie z PN-EN 1627:2011. Certyfikatem opatrzone są drzwi aż do rozmiaru 1276 x 2348 mm. 
Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


Magnetyczna blokada okienna

Magnetyczna blokada okienna

Magnetyczna blokada uchyłu okna oraz drzwi balkonowych,...

Jak dobrać zawiasy do szklanych drzwi?

Jak dobrać zawiasy do szklanych drzwi?

Jednym z najczęściej popełnianych błędów podczas...

ASSA ABLOY częścią World Green Building Week 2017

ASSA ABLOY częścią World Green Building Week 2017

W ramach tegorocznych obchodów Green Building Week ASSA...

Bezbarierowość standardem w Heroal

Bezbarierowość standardem w Heroal

Firma heroal w trakcie BAU przedstawiła w ramach systemu...» Więcej na subportalu drzwi