Nice Polska uzupełnia ofertę o wideodomofony

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wideodomofony Nice znajdą zastosowanie w domach jednorodzinnych z jedną bądź dwoma furtkami i bramą automatyczną.

fot. Nice

Wideodomofony Nice znajdą zastosowanie w domach jednorodzinnych z jedną bądź dwoma furtkami i bramą automatyczną.


Nice Polska wzbogaciła swoją ofertę automatyki o wideodomofony – produkty przeznaczone do użytku domowego. Flagowe produkty Nice, czyli napędy do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych, współdziałają ze wszystkim rodzajami oferowanych wideodomofonów, dając możliwość zarządzania nimi za pośrednictwem wideomonitora. 

Wideodomofony Nice znajdą zastosowanie w domach jednorodzinnych z jedną bądź dwoma furtkami i bramą automatyczną. W ofercie jest pięć modeli monitorów w trzech poziomach cenowych oraz 3 modele paneli rozmównych, z czego jeden model z wbudowanym czytnikiem kart zbliżeniowych do otwierania furtki. Polska wersja językowa jest standardem we wszystkich urządzeniach. 

Każdy z oferowanych zestawów składa się z dużego, kolorowego, 7-calowego wyświetlacza wysokiej rozdzielczości, zewnętrznego panelu rozmównego, przekaźnika do bramy automatycznej, zasilacza i elementów montażowych. Wyświetlacz jest wyposażony w dotykowe przyciski funkcyjne. Do każdego monitora można podłączyć do dwóch paneli rozmównych oraz dwie kamery CCTV. System może składać się z maksymalnie 4 monitorów, 2 paneli rozmównych i 8 kamer CCTV połączonych ze sobą w sieć. 
 
Wideofomofony Nice, w zależności od modelu, są wyposażone w dodatkowe funkcje. Do najciekawszych należą m.in. możliwość odsłuchiwania innego monitora, możliwość rozgłoszenia pomieszczenia, możliwość robienia zdjęć z panelu zewnętrznego, funkcja odtwarzania zdjęć, wideo oraz muzyki, interkom między pomieszczeniami, dyktafon, ramka multimedialna czy automatyczna sekretarka. Jeśli na terenie posesji są zamontowane kamery CCTV istnieje możliwość podglądu i nagania obrazu zarejestrowanego przez kamery. 

Wysoką klasę ochronności oraz odporność na zniszczenia mechaniczne wideodomofonów Nice gwarantuje ich wykonanie z aluminium i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Kolejne zalety nowych produktów Nice to bardzo niskie zużycie prądu – max 11W przy napięciu 12V w momencie otwarcia furtki, łatwy montaż na specjalnym uchwycie, co umożliwia przymocowanie go nawet w trudno dostępnych miejscach, atrakcyjny design, solidne wykonanie, prostota obsługi i korzystna cena (ceny zestawów rozpoczynają się od 699 zł netto). 

Wprowadzenie przez Nice wideodomofonów do swojej oferty jest kolejnym krokiem w realizacji misji firmy, którą jest zagwarantowanie, by codzienne wyjście i powrót do domu były wygodne i komfortowe, przy jednoczesnym połączeniu funkcjonalności i wyjątkowego designu produktów. Wideodomofony będą dostępne od 15 lipca. 

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Marcin Pawlak, prezes STOLPAW, nie żyje. Miał ranę postrzałową

Marcin Pawlak, prezes STOLPAW, nie żyje. Miał ranę postrzałową

Marcin Pawlak, prezes firmy STOLPAW spod Szydłowca, nie...

Drzwi w kolorze

Drzwi w kolorze

Jasne czy ciemne? Okleina w kolorze drewna? Gładka czy z...

FEN82 HST – nowe drzwi tarasowe marki KRISPOL

FEN82 HST – nowe drzwi tarasowe marki KRISPOL

KRISPOL, wiodący producent kompletu stolarki dla domu,...

New IDRA – stalowe drzwi przeciwpożarowe od DIERRE

New IDRA – stalowe drzwi przeciwpożarowe od DIERRE

Poproszę o zamieszczenie poniższych informacji na temat...» Więcej na subportalu drzwi