ALUPROF po targach BATIMAT w Paryżu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Stoisko ALUPROF o powierzchni 145 mkw.

fot. ALUPROF

Stoisko ALUPROF o powierzchni 145 mkw.


W dniach 6-10 listopada odbyły się w Paryżu Międzynarodowe Targi Budowlane BATIMAT, największe i jednocześnie najważniejsze wydarzenie na francuskim rynku budowlanym, które od ponad pół wieku gromadzą przedstawicieli największych firm branży budowlanej z całego świata. To pokaz, którego kolejne edycje mają miejsce nieprzerwanie od 1959 roku, a każda ich odsłona rok rocznie przyciąga ok. 2,5 tys. wystawców oraz 350 tys. odwiedzających z całego świata. 


Jednym z uczestników tego renomowanego wydarzenia była firma ALUPROF S.A., dla której strategicznym celem jest ekspansja sprzedaży systemów okienno-drzwiowych, fasadowych, przeciwpożarowych i roletowych na rynku francuskim. 

W czasie 5 dni targów odwiedzający mieli możliwość kompleksowego przeglądu oferty produktowej polskiego dostawcy, jak i zapoznania się ze specjalnie przygotowanymi rozwiązaniami  dobranymi  precyzyjnie pod kątem rynku francuskiego.  Jak informuje dostawca, unikalne i nietuzinkowe stoisko o powierzchni 145 mkw. cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Przyciągało uwagę nie tylko nietypowym designem, ale i szeroką gamą wysokiej jakości produktów. Szczególny nacisk przy prezentacji oferty został położony na rozwiązania przeciwpożarowe opracowane i przebadane specjalnie pod potrzeby rynku francuskiego.

Jesteśmy bardzo dumni z naszej ekspozycji podczas Batimat 2017. Francja to dla Aluprofu jeden z najważniejszych i najbardziej perspektywicznych rynków eksportowych. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby innowacyjność naszych produktów została dostrzeżona przez jak największą grupę odbiorców europejskich. Jako lider postawiliśmy sobie za cel wsparcie wystaw polskich firm produkujących stolarkę, będących naszymi partnerami. Firmy takie jak: Eko-Okna, Wiśniowski, Dako, Drutex, Oknoplast, Team-Plast i Fakro byli najlepszymi ambasadorami Polski i polskich produktów we Francji. Tak buduje się polską markę wysokiej jakości produktów na rynkach zagranicznych – mówi Bożena Ryszka, Marketing Manager w ALUPROF S.A. 


Początkiem 2018 roku Aluprof zaprezentuje swoją ofertę na Polyclose 2018, najbardziej prestiżowych targach budowlanych w krajach Beneluxu.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


Dom modułowy BILT z rozwiązaniami Reynaers Aluminium

Dom modułowy BILT z rozwiązaniami Reynaers Aluminium

Ten dom można łatwo rozbudowywać, a także bez...

Den Braven zmienia się w Bostik

Den Braven zmienia się w Bostik

Wraz z początkiem marca bieżącego roku Den Braven East...

KNF podtrzymała maksymalną karę dla Daniela Mzyka

KNF podtrzymała maksymalną karę dla Daniela Mzyka

Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie utrzymała w...

Sprawna wentylacja ważna przez cały rok

Sprawna wentylacja ważna przez cały rok

Zimą większość czasu spędzamy w zamkniętych,...

AIB obchodzi 25-lecie działalności

AIB obchodzi 25-lecie działalności

Za początkami wielu biznesów kryje się ciekawa...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria