ALUPROF po targach BATIMAT w Paryżu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Stoisko ALUPROF o powierzchni 145 mkw.

fot. ALUPROF

Stoisko ALUPROF o powierzchni 145 mkw.


W dniach 6-10 listopada odbyły się w Paryżu Międzynarodowe Targi Budowlane BATIMAT, największe i jednocześnie najważniejsze wydarzenie na francuskim rynku budowlanym, które od ponad pół wieku gromadzą przedstawicieli największych firm branży budowlanej z całego świata. To pokaz, którego kolejne edycje mają miejsce nieprzerwanie od 1959 roku, a każda ich odsłona rok rocznie przyciąga ok. 2,5 tys. wystawców oraz 350 tys. odwiedzających z całego świata. 


Jednym z uczestników tego renomowanego wydarzenia była firma ALUPROF S.A., dla której strategicznym celem jest ekspansja sprzedaży systemów okienno-drzwiowych, fasadowych, przeciwpożarowych i roletowych na rynku francuskim. 

W czasie 5 dni targów odwiedzający mieli możliwość kompleksowego przeglądu oferty produktowej polskiego dostawcy, jak i zapoznania się ze specjalnie przygotowanymi rozwiązaniami  dobranymi  precyzyjnie pod kątem rynku francuskiego.  Jak informuje dostawca, unikalne i nietuzinkowe stoisko o powierzchni 145 mkw. cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Przyciągało uwagę nie tylko nietypowym designem, ale i szeroką gamą wysokiej jakości produktów. Szczególny nacisk przy prezentacji oferty został położony na rozwiązania przeciwpożarowe opracowane i przebadane specjalnie pod potrzeby rynku francuskiego.

Jesteśmy bardzo dumni z naszej ekspozycji podczas Batimat 2017. Francja to dla Aluprofu jeden z najważniejszych i najbardziej perspektywicznych rynków eksportowych. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby innowacyjność naszych produktów została dostrzeżona przez jak największą grupę odbiorców europejskich. Jako lider postawiliśmy sobie za cel wsparcie wystaw polskich firm produkujących stolarkę, będących naszymi partnerami. Firmy takie jak: Eko-Okna, Wiśniowski, Dako, Drutex, Oknoplast, Team-Plast i Fakro byli najlepszymi ambasadorami Polski i polskich produktów we Francji. Tak buduje się polską markę wysokiej jakości produktów na rynkach zagranicznych – mówi Bożena Ryszka, Marketing Manager w ALUPROF S.A. 


Początkiem 2018 roku Aluprof zaprezentuje swoją ofertę na Polyclose 2018, najbardziej prestiżowych targach budowlanych w krajach Beneluxu.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


D+H Polska partnerem SARP

D+H Polska partnerem SARP

Wraz z 2018 r. D+H Polska przystąpiła do grona...

Montaż na zewnątrz – jakie mocowania wybrać zimą?

Montaż na zewnątrz – jakie mocowania wybrać zimą?

Zimą, gdy nieodpowiednio dobierzemy dyble, śnieg i...

Hydro Extrusion Poland oficjalnie wkracza na rynek

Hydro Extrusion Poland oficjalnie wkracza na rynek

Z dniem 15.01.2018 r. Sapa Aluminium sp. z o.o. formalnie...

System Klucza Generalnego Master Key GERDA

System Klucza Generalnego Master Key GERDA

System klucza Master to klucze oraz różnego rodzaju...

Drzwi wewnętrzne CAL z systemem przesuwno-obrotowym Ergon

Drzwi wewnętrzne CAL z systemem przesuwno-obrotowym Ergon

W ofercie drzwi wewnętrznych CAL, oprócz drzwi...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria