Systemy okienno-drzwiowe ALUPROF MB-70B i MB-86B z belgijskimi certyfikatami ATG

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

ALUPROF uzyskał certyfikaty belgijskiego instytutu badawczego dla systemów okienno-drzwiowych MB-70B i MB-86B. Jest to niezwykle istotne, zważywszy na fakt, że rozwiązania te zostały zaprojektowane głównie z myślą o potrzebach klientów w Belgii, którzy cenią produkty o wysokiej izolacyjności termicznej. 

Systemy MB-70B i MB-86B są oparte na sprawdzonych, rozbudowanych i cenionych systemach bazowych: MB-70HI oraz MB-86SI. Odpowiednią izolacyjność konstrukcji zapewniają w nich profilowane przekładki termiczne oraz dodatkowe elementy izolacyjne wewnątrz aluminiowych kształtowników. Istotną cechą budowy wewnętrznej okien i drzwi jest szczelina wentylacyjna pomiędzy pakietem szklanym a wkładem izolacyjnym, funkcjonującym przy krawędzi szyby, wzdłuż jej całego obwodu. Systemy te pozwalają na stosowanie wypełnień o szerokim zakresie grubości, możemy zatem uzyskiwać produkty o bardzo dobrych właściwościach, dostosowanych do konkretnych potrzeb danego obiektu. 

Mamy nadzieję, że obecnie wydane certyfikaty ATG pozwolą naszym klientom w pełni docenić właściwości obu proponowanych systemów – mówi Bożena Ryszka, Marketing Manager ALUPROF S.A. Warto dodać, że to nie pierwsze tego typu certyfikaty wydane przez belgijski instytut dla produktów oferowanych przez firmę ALUPROF. Wcześniej bowiem procesem certyfikacji został objęty także m.in. system ściany słupowo-ryglowej MB-SR50N. 

Systemy MB-70B i MB-86B funkcjonują już w oprogramowaniu kalkulacyjnym MB-CAD, ich katalogi są dostępne w autoryzowanej strefie strony internetowej ALUPROF, tam też wkrótce znajdą się także tłumaczenia certyfikatów. 

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


Okno przeciwpożarowe MB-86EI – nowość w ofercie ALUPROF

Okno przeciwpożarowe MB-86EI – nowość w ofercie ALUPROF

Najnowszy system przeciwpożarowy MB-86EI dedykowany jest...

Mobilna Akademia fischer rusza w Polskę

Mobilna Akademia fischer rusza w Polskę

Już 2 marca w trasę wyruszy fischerTRUCK –...

BUDMA 2018 – premiery i opinie wystawców

BUDMA 2018 – premiery i opinie wystawców

Podobnie jak rok temu, poza naszą opinią, znajdą tu...

Inteligentny dom to rzeczywistość? – rozwiązania automatyki Schüco

Inteligentny dom to rzeczywistość? – rozwiązania automatyki Schüco

Pomimo rozwoju technologii automatyki domowej wielu...

Böhme-Kunststofftechnik wprowadza szereg nowości

Böhme-Kunststofftechnik wprowadza szereg nowości

Böhme-Kunststofftechnik wprowadziło do oferty nowe...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria