Systemy okienno-drzwiowe ALUPROF MB-70B i MB-86B z belgijskimi certyfikatami ATG

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

System okienno-drzwiowy MB-70B

ALUPROF

System okienno-drzwiowy MB-70B


System okienno-drzwiowy MB-86B

ALUPROF

System okienno-drzwiowy MB-86B

ALUPROF uzyskał certyfikaty belgijskiego instytutu badawczego dla systemów okienno-drzwiowych MB-70B i MB-86B. Jest to niezwykle istotne, zważywszy na fakt, że rozwiązania te zostały zaprojektowane głównie z myślą o potrzebach klientów w Belgii, którzy cenią produkty o wysokiej izolacyjności termicznej. 

Systemy MB-70B i MB-86B są oparte na sprawdzonych, rozbudowanych i cenionych systemach bazowych: MB-70HI oraz MB-86SI. Odpowiednią izolacyjność konstrukcji zapewniają w nich profilowane przekładki termiczne oraz dodatkowe elementy izolacyjne wewnątrz aluminiowych kształtowników. Istotną cechą budowy wewnętrznej okien i drzwi jest szczelina wentylacyjna pomiędzy pakietem szklanym a wkładem izolacyjnym, funkcjonującym przy krawędzi szyby, wzdłuż jej całego obwodu. Systemy te pozwalają na stosowanie wypełnień o szerokim zakresie grubości, możemy zatem uzyskiwać produkty o bardzo dobrych właściwościach, dostosowanych do konkretnych potrzeb danego obiektu. 

Mamy nadzieję, że obecnie wydane certyfikaty ATG pozwolą naszym klientom w pełni docenić właściwości obu proponowanych systemów – mówi Bożena Ryszka, Marketing Manager ALUPROF S.A. Warto dodać, że to nie pierwsze tego typu certyfikaty wydane przez belgijski instytut dla produktów oferowanych przez firmę ALUPROF. Wcześniej bowiem procesem certyfikacji został objęty także m.in. system ściany słupowo-ryglowej MB-SR50N. 

Systemy MB-70B i MB-86B funkcjonują już w oprogramowaniu kalkulacyjnym MB-CAD, ich katalogi są dostępne w autoryzowanej strefie strony internetowej ALUPROF, tam też wkrótce znajdą się także tłumaczenia certyfikatów. 

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


O rozwoju SCHACHERMAYER w Polsce

O rozwoju SCHACHERMAYER w Polsce

Założony w 1838 r. przez Josepha Schachermayera zakład...

Akcesoria okienne. Za co warto dopłacić?

Akcesoria okienne. Za co warto dopłacić?

Nowoczesne okna wyposażone są w szereg udogodnień. Z...

Nowy sterownik dla Colombo AFL 40 już dostępny

Nowy sterownik dla Colombo AFL 40 już dostępny

W zeszłym miesiącu zespół WinPro udał się do Bosse...

Sapa rozpoczyna konsolidację z Hydro

Sapa rozpoczyna konsolidację z Hydro

Rozpoczął się proces scalania marek Sapa i Hydro. Na...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria