Aluplast premierowo na targach FIT Show w Birmingham

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Aluplast na targach FIT Show w Birmingham

Aluplast

Aluplast na targach FIT Show w Birmingham


Wyróżnienie od BSI na targach FitShow odebrali Patrick Seitz, CEO aluplast GmbH oraz Keith White, Managing Director aluplast UK

Aluplast

Wyróżnienie od BSI na targach FitShow odebrali Patrick Seitz, CEO aluplast GmbH oraz Keith White, Managing Director aluplast UK

3 Okna w systemie Ideal 4000 casement z folią dekoracyjną oraz  w opcji z nakładkami aluminiowymi Aluskin

Aluplast

3 Okna w systemie Ideal 4000 casement z folią dekoracyjną oraz w opcji z nakładkami aluminiowymi Aluskin

Okna w systemie Ideal 70, z charakterystyczna dla tego systemu stylizacją

Aluplast

Okna w systemie Ideal 70, z charakterystyczna dla tego systemu stylizacją

Popularny w Wielkiej Brytanii tzw.

Aluplast

Popularny w Wielkiej Brytanii tzw. "balkon francuski" otwierany na zewnątrz (wykonany w systemie Ideal 70)

Największe w Wielkiej Brytanii targi branżowe FIT Show, które odbyły się w dniach 23-25 maja 2017 r. w National Exhibition Centre, zgromadziły w tym roku około 300 wystawców branży okiennej. Wśród nich po raz pierwszy zaprezentowała się również firma Aluplast z premierową prezentacją nowego systemu do okien otwieranych na zewnątrz.

Kilkuletnie zaangażowanie na rynku brytyjskim, gdzie z powodzeniem rozwijamy naszą sprzedaż, skłoniło nas do podjęcia decyzji o wystawieniu się na tamtejszych targach – komentuje Marcin Szewczuk, Marketing Manager aluplast sp. z o.o. – Targi były również okazją do rynkowej premiery nowego systemu do produkcji okien otwieranych na zewnątrz – Ideal 4000 Casement Windows. Była to również doskonała możliwość, aby zaprezentować nasze produkty również szerszemu, niż tylko producenci okien, gronu odbiorców na rynku brytyjskim.

Tegoroczna ekspozycja aluplast miała na celu z jednej strony pokazanie brytyjskim producentom i dystrybutorom, że firma aluplast poważnie zwiększa swoje zaangażowanie na tamtejszym rynku poprzez stałe inwestycje w innowacje produktowe oraz suport techniczny i marketingowy, a z drugiej strony, że tamtejsze firmy współpracujące z aluplast mają również dostęp do całej gamy „światowych innowacji”, do których stopniowo przekonują się również brytyjscy klienci – podsumowuje Marcin Szewczuk i dodaje: Już pierwszego dnia targów miało miejsce niezwykle miłe wydarzenie, ponieważ jednostka certyfikacyjna BSI wręczyła firmie aluplast specjalne wyróżnienie, doceniając naszą działalność, spełnianie najwyższych wymagań BSI i zaangażowanie na rynku brytyjskim. 

» Premiera nowego systemu Ideal 4000 Casement Windows

Ideal 4000 Casement (dowiedz się więcej) to system charakteryzujący się płaską przylgą z jedną płaszczyzną ukośną. Zaletą tego systemu  jest zdecydowanie szybszy i łatwiejszy proces obróbki – szczególnie czyszczenia przylgi. Rozwinięciem i dopełnieniem systemu jest system nakładek aluminiowych Aluskin, które w prosty sposób montuje się na okna, co pozwala na uzyskanie ciekawego designu oraz szerokiej palety kolorystycznej. 

Oczywiście nie mogło zabraknąć dobrze już znanego i niezwykle popularnego systemu Ideal 70 (dowiedz się więcej), który charakteryzuje się ozdobną, półokrągłą przylgą i umożliwia produkcję okien stylizowanych na późnowiktoriańskie frezowane okna drewniane. System ten został zaprezentowany w kilku konstrukcjach okiennych, charakterystycznych dla rynku brytyjskiego.
   
» Moda na duże przeszklenia, czyli drzwi unoszono-przesuwne HST 85

W centrum ekspozycji aluplast znalazły się również dobrze znane już na polskim rynku, a wzbudzające również spore zainteresowanie na Wyspach, drzwi unoszono-przesuwne HST 85 Premium w wersji z nakładkami Aluskin i niskim progiem. Nowością w tym segmencie jest modułowy charakter konstrukcji, co umożliwia trzy dowolne konfiguracje produktu w zależności od oczekiwanych parametrów cieplnych: od wersji basic, poprzez wersję standard, aż po wersję premium, która spełnia najwyższe wymagania dla domów pasywnych. System cechuje poza tym ograniczona liczba elementów, co przekłada się również na zwiększenie efektywności produkcji.

Drzwi HST umożliwiają realizowanie wielkowymiarowych, ponad sześciometrowych przeszkleń  Drzwi HST umożliwiają realizowanie wielkowymiarowych, ponad sześciometrowych przeszkleń 

» Kolory w ofensywie

Bardzo zauważalny na rynku brytyjskim trend, jakim jest rosnąca liczba sprzedawanych okien kolorowych, znalazł wyraz w specjalnie przygotowanej strefie kolorów, gdzie zaprezentowana została szeroka gama dostępnych folii dekoracyjnych, nakładki Aluskin oraz konfigurator kolorów pozwalający klientom w prosty i efektowny sposób wybierać i podglądać jak kolory poszczególnych elementów budowlanych współgrają ze sobą.

Przy użyciu Konfiguratora Kolorów można łączyć różne kolory dachu, elewacji z różnymi systemami i kolorami okien

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


O rozwoju SCHACHERMAYER w Polsce

O rozwoju SCHACHERMAYER w Polsce

Założony w 1838 r. przez Josepha Schachermayera zakład...

Akcesoria okienne. Za co warto dopłacić?

Akcesoria okienne. Za co warto dopłacić?

Nowoczesne okna wyposażone są w szereg udogodnień. Z...

Nowy sterownik dla Colombo AFL 40 już dostępny

Nowy sterownik dla Colombo AFL 40 już dostępny

W zeszłym miesiącu zespół WinPro udał się do Bosse...

Sapa rozpoczyna konsolidację z Hydro

Sapa rozpoczyna konsolidację z Hydro

Rozpoczął się proces scalania marek Sapa i Hydro. Na...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria