Nowości Schüco na BAU 2017

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Przekrój systemu fasadowego Schüco FWS 50+.SI

Schüco

Przekrój systemu fasadowego Schüco FWS 50+.SINowa technologia fasadowa FACID

Schüco

Nowa technologia fasadowa FACID

Tegoroczne targi BAU 2017 w Monachium odbędą się pod hasłem „Przyszłość budownictwa”. Na stoisku 301 w hali B firma Schüco zaprezentuje swoje kompleksowe rozwiązania, które mają zrewolucjonizować projektowanie, wykonawstwo i komfort korzystania ze zrównoważonych budynków.

Wymagania dotyczące parametrów technicznych powłok budynków wciąż rosną. Aby sprostać potrzebom rynku, firma Schüco prowadzi regularne konsultacje z siecią architektów, wykonawców i inwestorów na każdym etapie powstawania inwestycji. Pochodzący od różnorodnych grup odbiorców know-how znajduje odbicie w rozwoju poszczególnych produktów, a także w układzie tegorocznego stoiska firmy Schüco. W indywidualnie przygotowanych „laboratoriach produktowych” będą prezentowane nowe i już sprawdzone systemy okienne, drzwiowe, fasadowe i specjalistyczne. W studiach tematycznych z kolei będzie można odnaleźć innowacyjne, całościowe rozwiązania dla powłok budynków. To właśnie w nich z myślą o architektach, producentach i inwestorach zostaną połączone kompetencje technologiczne z nowoczesnymi usługami informatycznymi i szczegółową informacją o kompleksowych zastosowaniach.

» Wolność designu i niezawodność w projektowaniu

Na stoisku Schüco architekci ceniący swobodę projektowania i bezpieczeństwo realizacji projektu odnajdą optycznie smukłe rozwiązania systemowe z aluminium i PVC, jak również premierowy system fasady tekstylnej FACID, który umożliwia realizację ambitnych koncepcji trwałych powłok budynków o wszechstronnym zastosowaniu. Innowacyjne pod względem technologicznym i materiałowym rozwiązanie pozwala zmienić zewnętrzny wygląd budynku w dowolnym momencie. Wystawie produktów i technologii będą towarzyszyć konsultacje, jak również prezentacje oprogramowania wspomagającego proces planowania i projektowania.

» Efektywne rozwiązania montażowe

Prostota, bezpieczeństwo, szybkość i ekonomika produkcji i montażu to cele, do których dążą firmy wykonawcze na całym świecie. Na targach BAU firma Schüco zaprezentuje, jak można zoptymalizować procesy produkcyjne, od planowania i produkcji, aż po prace montażowe na placu budowy. Jednym z takich ułatwień jest nowa platforma systemów drzwi przeciwpożarowych i dymoszczelnych o głębokości zabudowy 90 i 76 mm, o minimalnej widocznej szerokości profili wynoszącej zaledwie 127 mm, minimalnej liczbie komponentów i bardzo dużych maksymalnych wymiarach w świetle przejścia – Schüco FireStop ADS 90 FR 30 i Schüco FireStop ADS 76.NI SP. Dzięki unikatowej geometrii otwartych profili, okucia są montowane niemal bez użycia narzędzi i bez potrzeby frezowania. To duża zaleta również pod kątem ewentualnych późniejszych zmian funkcji stolarki, gdyż wymiana okuć wymaga minimalnego nakładu czasu i pracy. 

» Bezpieczeństwo i design dla inwestora

Inwestorzy cenią sobie rozwiązania zapewniające energooszczędność, efektywność kosztową realizacji i indywidualny design. Takimi rozwiązaniami są na przykład fasady z serii FWS 50.SI i systemy okienne AWS 75.SI+, które zostały nagrodzone srebrnym certyfikatem Cradle to Cradle przyznanym przez Products Innovation Institute w Stanach Zjednoczonych. Stanowi on potwierdzenie, że rozwiązania te są w pełni zrównoważone, od etapu produkcji aż po utylizację.Kontakt do redakcji oknonet.pl
Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Schüco International Polska Sp. z o.o.

96-321 Siestrzeń, Gm. Żabia Wola.
ul. Żelechowska 2
tel.: +48 / 46 858 32 00
Fax: + 48 / 46 858 32 01
e-mail: schueco@schueco.pl
http://www.schueco.pl
http://www.facebook.com/schuecoDwa systemy Schüco z nagrodą iF DESIGN AWARD 2017

Dwa systemy Schüco z nagrodą iF DESIGN AWARD 2017

Wśród tegorocznych zwycięzców konkursu iF DESIGN...

Grupa Selena: Ponad 1 mld zł przychodu w 2016 roku

Grupa Selena: Ponad 1 mld zł przychodu w 2016 roku

Osiągnięcie pozytywnego poziomu przychodów –...

Nowa Aprobata Techniczna dla produktów ognioochronnych Den Braven

Nowa Aprobata Techniczna dla produktów ognioochronnych Den Braven

Kit silikonowy Silikon Fire oraz piany poliuretanowe Pur...

Dotacje na rozwój przedsiębiorstw z woj. podlaskiego

Dotacje na rozwój przedsiębiorstw z woj. podlaskiego

Jednym z rozwiązań, determinujących poprawę...

Dobiega końca konkurs BARGEWORK OPOLE

Dobiega końca konkurs BARGEWORK OPOLE

Zbliża się ostateczny termin nadsyłania prac w...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria