Nowości Schüco na BAU 2017

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Przekrój systemu fasadowego Schüco FWS 50+.SI

fot. Schüco

Przekrój systemu fasadowego Schüco FWS 50+.SI


Zobacz również:

oknoad

Zimowa Promocja Hensfort

Napęd okienny za 205 zł

LANKO - okna energooszczędne

Nowoczesne zawiasy drzwiowe typu TECTUS® od SIMONSWERK

Ekspert Stolarki


Nowa technologia fasadowa FACID

fot.Schüco

Nowa technologia fasadowa FACID

Tegoroczne targi BAU 2017 w Monachium odbędą się pod hasłem „Przyszłość budownictwa”. Na stoisku 301 w hali B firma Schüco zaprezentuje swoje kompleksowe rozwiązania, które mają zrewolucjonizować projektowanie, wykonawstwo i komfort korzystania ze zrównoważonych budynków.

Wymagania dotyczące parametrów technicznych powłok budynków wciąż rosną. Aby sprostać potrzebom rynku, firma Schüco prowadzi regularne konsultacje z siecią architektów, wykonawców i inwestorów na każdym etapie powstawania inwestycji. Pochodzący od różnorodnych grup odbiorców know-how znajduje odbicie w rozwoju poszczególnych produktów, a także w układzie tegorocznego stoiska firmy Schüco. W indywidualnie przygotowanych „laboratoriach produktowych” będą prezentowane nowe i już sprawdzone systemy okienne, drzwiowe, fasadowe i specjalistyczne. W studiach tematycznych z kolei będzie można odnaleźć innowacyjne, całościowe rozwiązania dla powłok budynków. To właśnie w nich z myślą o architektach, producentach i inwestorach zostaną połączone kompetencje technologiczne z nowoczesnymi usługami informatycznymi i szczegółową informacją o kompleksowych zastosowaniach.

» Wolność designu i niezawodność w projektowaniu

Na stoisku Schüco architekci ceniący swobodę projektowania i bezpieczeństwo realizacji projektu odnajdą optycznie smukłe rozwiązania systemowe z aluminium i PVC, jak również premierowy system fasady tekstylnej FACID, który umożliwia realizację ambitnych koncepcji trwałych powłok budynków o wszechstronnym zastosowaniu. Innowacyjne pod względem technologicznym i materiałowym rozwiązanie pozwala zmienić zewnętrzny wygląd budynku w dowolnym momencie. Wystawie produktów i technologii będą towarzyszyć konsultacje, jak również prezentacje oprogramowania wspomagającego proces planowania i projektowania.

» Efektywne rozwiązania montażowe

Prostota, bezpieczeństwo, szybkość i ekonomika produkcji i montażu to cele, do których dążą firmy wykonawcze na całym świecie. Na targach BAU firma Schüco zaprezentuje, jak można zoptymalizować procesy produkcyjne, od planowania i produkcji, aż po prace montażowe na placu budowy. Jednym z takich ułatwień jest nowa platforma systemów drzwi przeciwpożarowych i dymoszczelnych o głębokości zabudowy 90 i 76 mm, o minimalnej widocznej szerokości profili wynoszącej zaledwie 127 mm, minimalnej liczbie komponentów i bardzo dużych maksymalnych wymiarach w świetle przejścia – Schüco FireStop ADS 90 FR 30 i Schüco FireStop ADS 76.NI SP. Dzięki unikatowej geometrii otwartych profili, okucia są montowane niemal bez użycia narzędzi i bez potrzeby frezowania. To duża zaleta również pod kątem ewentualnych późniejszych zmian funkcji stolarki, gdyż wymiana okuć wymaga minimalnego nakładu czasu i pracy. 

» Bezpieczeństwo i design dla inwestora

Inwestorzy cenią sobie rozwiązania zapewniające energooszczędność, efektywność kosztową realizacji i indywidualny design. Takimi rozwiązaniami są na przykład fasady z serii FWS 50.SI i systemy okienne AWS 75.SI+, które zostały nagrodzone srebrnym certyfikatem Cradle to Cradle przyznanym przez Products Innovation Institute w Stanach Zjednoczonych. Stanowi on potwierdzenie, że rozwiązania te są w pełni zrównoważone, od etapu produkcji aż po utylizację.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Schüco International Polska Sp. z o.o.

96-321 Siestrzeń, Gm. Żabia Wola.
ul. Żelechowska 2
tel.: +48 / 46 858 32 00
Fax: + 48 / 46 858 32 01
e-mail: schueco@schueco.pl
http://www.schueco.pl
http://www.facebook.com/schuecoKontakt do redakcji oknonet.pl


Powrót ciekawego i popularnego dofinansowania dla Wielkopolski

Powrót ciekawego i popularnego dofinansowania dla Wielkopolski

Przedsiębiorcy z branży stolarki otworowej, którzy...

Schüco na Warsztatach Architektonicznych OSSA 2017

Schüco na Warsztatach Architektonicznych OSSA 2017

W dniu 22 października 2017 roku zakończyła się...

Pierwsze Mistrzostwa Polski Branży Okiennej w szachach za nami!

Pierwsze Mistrzostwa Polski Branży Okiennej w szachach za nami!

Po raz pierwszy rozegrano Mistrzostwa Polski Branży...

Najnowsze modele zawiasów wpuszczanych w rodzinie Invisacta

Najnowsze modele zawiasów wpuszczanych w rodzinie Invisacta

Nowość w rodzinie Invisacta stanowią modele Invisacta...

Impet Systems – systemy stalowe nie tylko do specjalnych zastosowań

Impet Systems – systemy stalowe nie tylko do specjalnych zastosowań

Działalność Impet Systems opiera się na autorskich...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria