MŚP z woj. świętokrzyskiego z doskonałą szansą na otrzymanie wsparcia dotacyjnego

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Przedsiębiorcy z województwa świętokrzyskiego niebawem zyskają doskonałą szansę na otrzymanie wsparcia dotacyjnego na realizację innowacyjnych inwestycji. W III kwartale 2017 roku ruszy nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Działania 2.5 Wsparcie inwestycyjne sektora MŚP. 

W ramach tego konkursu współfinansowane zostaną projekty dotyczące inwestycji związanych z rozwojem przedsiębiorstwa, wprowadzeniem nowych produktów, a także unowocześnianiem wyposażenia związanego z działalnością gospodarczą. Z punktu widzenia szans na pozyskania środków finansowych niezwykle istotnym faktem jest to, że producenci z sektora stolarki otworowej wpisują się w Regionalne Inteligentne Specjalizacje, za co otrzymać można dodatkowe punkty w ramach oceny wniosku o dofinansowanie! Środki dostępne w ramach konkursu na zakup maszyn, urządzeń oraz adaptację hal produkcyjnych, to 66 000 000,00 PLN, a poziom dofinansowania to aż 80% kosztów kwalifikowanych

Pomocy w pozyskaniu dofinansowania udzieli ECDF Dotacje – jako największa grupa doradcza w kraju od 14 lat skutecznie świadczy kompleksowe usługi dla przedsiębiorców, w tym pozyskuje i rozlicza dofinansowania z sektora MŚP. Specjalizuje się w projektach inwestycyjnych, m.in. dla branży stolarki otworowej i meblarskiej w całym kraju.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!O rozwoju SCHACHERMAYER w Polsce

O rozwoju SCHACHERMAYER w Polsce

Założony w 1838 r. przez Josepha Schachermayera zakład...

Akcesoria okienne. Za co warto dopłacić?

Akcesoria okienne. Za co warto dopłacić?

Nowoczesne okna wyposażone są w szereg udogodnień. Z...

Nowy sterownik dla Colombo AFL 40 już dostępny

Nowy sterownik dla Colombo AFL 40 już dostępny

W zeszłym miesiącu zespół WinPro udał się do Bosse...

Sapa rozpoczyna konsolidację z Hydro

Sapa rozpoczyna konsolidację z Hydro

Rozpoczął się proces scalania marek Sapa i Hydro. Na...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria