Promocja „Wiosna za oknem 2014”

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Pakiet dla domu jednorodzinnego z unikalną folią okienną ME500 Duo

Przygotowaliśmy dla Państwa kompletny pakiet promocyjny niezbędny do wykonania prawidłowego montażu okien w ramach popularnego i stosowanego od lat przez profesjonalistów systemu „illbruck i3”. Pakiet obejmuje folię okienną ME500 Duo, klej SP025 do jej zamocowania, piankę FM370 do izolacji termo-akustycznej złącza oraz czyścik AA290 do pianki. Ilości produktów w pakiecie zostały obliczone na wykonanie uszczelnienia złączy okiennych w przeciętnej wielkości domu jednorodzinnym.  

Proponowany pakiet jest wyjątkowy szczególnie za sprawą folii ME500 Duo o unikalnych właściwościach, która zamontowana w systemie „illbruck i3” pozwala na aktywne osuszanie złącza okiennego 365dni w roku; bez względu na porę roku i panujące warunki klimatyczne wewnątrz i na zewnątrz domu, nie dopuszczając tym samym do zawilgocenia warstwy izolacyjnej – pianki FM370. Parametry izolacyjne złącza utrzymywane są więc zawsze na wysokim poziomie, w całym okresie użytkowania okna.

Ta szczególna właściwość „aktywnego osuszania” nie dopuszcza do rozwoju szkodliwych grzybów i pleśni, które tworzą się na skutek ciągłego wykraplania się wilgoci w strefie izolacji oraz strefach przyokiennych – w ciepłych pomieszczeniach, na wychłodzonych powierzchniach. Folia ME500 Duo zwana jest też potocznie folią inteligentną, gdyż reaguje z otaczającą ją wilgocią - otwiera swoje pory jeśli wilgotność wokół niej jest wyższa, pozwalając na wydostanie się jej poza strefę izolacji złącza okiennego i wraca do stanu wyjściowego – „zamyka” pory jeśli wilgotność jest niska. Tym samym reguluje przepływ pary wodnej przez złącze, co ma znaczenie głównie w okresie zimowym, ale także podczas upalnego lata i działania klimatyzatorów wewnątrz pomieszczeń (kierunek przepływu wilgoci zawsze od strony ciepłej do zimnej). Nie ma potrzeby stosowania dwóch różnych folii wewnątrz i na zewnątrz, co jest bardzo wygodne i eliminuje ryzyko pomylenia folii przez monterów podczas montażu okien. System „illbruck i3” to Twoja polisa od przewiewów, która zapobiega niekontrolowanej ucieczce ciepła i pozwala się cieszyć zdrowym klimatem w pomieszczeniu. W parze z energooszczędnym oknem, pozwala ograniczać koszty energii zużywanej zimą na ogrzewanie domu.      

Czas trwania promocji: 14 kwietnia – 16 maja 2014r. lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów 

Dostępność: Pakiety dostępne w autoryzowanych punktach sprzedaży firmy tremco illbruck. Szczegóły oferty promocyjnej u doradców techniczno-handlowych: http://www.illbruck.com/pl_PL/service/contact/for_installers

Uwagi: Pakiet nie obejmuje montażu okien. Liczba pakietów promocyjnych ograniczona!

Artykuł promocyjny


Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

tremco illbruck Sp. z o.o.

31-234 Kraków
ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 13
tel.: + 48 12 665 33 08
Fax: +48 12 446 00 06
e-mail: sprzedaz.pl@tremco-illbruck.com
http://illbruck.com/pl_PLSyndrom chorych budynków

Syndrom chorych budynków

Na nasze samopoczucie duży wpływ ma jakość powietrza....

750 mln zł na inwestycje dla MŚP

750 mln zł na inwestycje dla MŚP

Doskonałą okazją ułatwiającą zwiększenie...

Dwa systemy Schüco z nagrodą iF DESIGN AWARD 2017

Dwa systemy Schüco z nagrodą iF DESIGN AWARD 2017

Wśród tegorocznych zwycięzców konkursu iF DESIGN...

Grupa Selena: Ponad 1 mld zł przychodu w 2016 roku

Grupa Selena: Ponad 1 mld zł przychodu w 2016 roku

Osiągnięcie pozytywnego poziomu przychodów –...

Nowa Aprobata Techniczna dla produktów ognioochronnych Den Braven

Nowa Aprobata Techniczna dla produktów ognioochronnych Den Braven

Kit silikonowy Silikon Fire oraz piany poliuretanowe Pur...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria