Ulepszona formuła piany TYTAN Professional STD z nowym aplikatorem ERGO

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Piana TYTAN Professional STD z aplikatorem ERGO

SELENA

Piana TYTAN Professional STD z aplikatorem ERGO


Dzięki recepturze użytej do produkcji nowej piany STD marki TYTAN Professional wykonawcy mają możliwość aplikacji tej piany montażowej w zupełnie dowolnej pozycji. Produkt jest przeznaczony  do użytku zarówno latem, jak i zimą. 

Jak tłumaczy dostawca, piana TYTAN Professional STD z aplikatorem ERGO to jednokomponentowy produkt opracowany na kanwie nowoczesnej technologii, która zapewnia wyjątkową precyzję przy pracy. Aplikator ERGO ma gwarantować wykonawcom aplikację w trudno dostępnych miejscach oraz wyjątkową wygodę – pianę podczas wypuszczania można trzymać nawet jedną ręką. 

Nowy aplikator to rozwiązanie, które zostało przygotowane przez nas z myślą zarówno o klientach profesjonalnych, jak i indywidualnych. ERGO umożliwia precyzyjne dozowanie piany w miejscach trudno dostępnych oraz zapewnia komfort pracy bez konieczności używania pistoletu. Co ważne, daje możliwość ponownego użycia piany nawet do 60 dni – zauważa Beata Toboła, Kierownik Działu Rozwoju Produktowego SELENA SA, producenta marki TYTAN Professional. 

Piana montażowa Tytan Professional STD utwardza się pod wpływem wilgoci i rekomendowana jest do szerokiej gamy zastosowań w budownictwie, jak montowanie (montaż okien i drzwi, w szczególności w szerokim zakresie wymiarów szczelin), uszczelnianie, wypełnianie, izolowanie. Dzięki nowej formule piana nie spływa z powierzchni pionowych. Piany Tytan O2 nie emitują szkodliwych oparów MDI podczas aplikacji (potwierdzone przez SP Provning Forskning Swedish Institute). Produkty sklasyfikowane przez The Building Informaction Foundation RTS z Finlandii jako materiał budowlany klasy M1 – po utwardzeniu są bezzapachowe oraz nie emitują TVOC, formaldehydu, amoniaku i MDI.
Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


Szkolenia wsparciem dla rozwoju firmy – rozmowa z trenerem Krzysztofem Michalakiem

Szkolenia wsparciem dla rozwoju firmy – rozmowa z trenerem Krzysztofem Michalakiem

Krzysztof Michalak to praktyk zagadnień związanych z...

Nowy, mocniejszy kantrygiel drzwiowy od Carl Ras

Nowy, mocniejszy kantrygiel drzwiowy od Carl Ras

Nowy kantrygiel drzwiowy od Carl Ras wykonany został z...

Jeden klucz dla całego domu

Jeden klucz dla całego domu

Ogromne pęki kluczy w kieszeni lub torebce powoli...

Aptekarska precyzja deweloperów

Aptekarska precyzja deweloperów

Sprzedaż nowych mieszkań w 6 największych polskich...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria