Carl Ras – duńskie okucia do skandynawskich okien i drzwi

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

CARL RAS A/S jest duńskim przedsiębiorstwem rodzinnym z ponad 80-letnim doświadczeniem w branży. To wyspecjalizowany dostawca kompletnych rozwiązań dla producentów okien i drzwi skandynawskich, czyli otwieranych na zewnątrz.

CARL RAS oferuje głównie okucia IPA i PN (Peder Nielsen) oraz FIX/Assa Abloy, do okien drewnianych i profili PVC: VEKA Danline, ALUPLAST Nordline, REHAU Nordic Plus i Schüco Nordline. Oprócz tego również okucia YALE, ROTO i wiele innych. Ponadto, oprócz samych okuć, CARL RAS ma w ofercie kilkaset produktów związanych z produkcją okien i drzwi, jak m.in. wentylacje, uszczelki, hamulce, siłowniki, klocki i wiele innych. Przedsiębiorstwo współpracuje z wieloma skandynawskimi i zagranicznymi dostawcami okuć, co powoduje, że może oferować ekstremalnie szeroki wybór produktów i ich wariantów. To oznacza z kolei, że może obsługiwać zarówno duże fabryki okien i drzwi, jak i mniejsze, rodzinne firmy. 

Towarzyszymy producentom na każdym kroku, gdy potrzebują najlepszych produktów i doradztwa na najwyższym poziomie. Jesteśmy właściwym partnerem niezależnie od tego, czy producent potrzebuje okuć standardowych czy indywidualnych rozwiązań. Wierzymy w dobrą praktykę biznesową, działamy profesjonalnie i dociekliwie z nastawieniem na współpracę. Jesteśmy na bieżąco z wymogami i przepisami w zakresie rozwoju na rynku europejskim. Oprócz sprzedaży produktów tradycyjnych, nieustannie pracujemy nad rozwojem asortymentu. Sami również rozwijamy i wdrażamy do produkcji wiele technicznych nowości, jak listwy uszczelniające, wkręty, klamki, progi drzwiowe i inne. Patrzymy w przyszłość, mając korzenie w przeszłości – ponad 80-letnie doświadczenie to gwarancja najlepszego i optymalnego doradztwa – mówi Vagn Steffensen, przedstawiciel Carl Ras. 

CARL RAS, jak zapewnia ten dostawca, oferuje profesjonalistom profesjonalną obsługę, i dostarcza producentom odpowiednie i dopasowane do rynku rozwiązania w rozsądnych cenach. Równocześnie dostawca gwarantuje wysoką niezawodność dostaw. Zatrudnia 300 pracowników w 13 hurtowniach i eksportuje do ponad 15 krajów. Dysponuje magazynem podstawowym o powierzchni 10.000 tys. m² i 6.000 tys. miejsc paletowych oraz 25.000 tysiącami punktów odbioru. CARL RAS jest wiodącym sprzedawcą hurtowym w Skandynawii i znaczącym w Europie Północnej. W jego magazynach znajduje się ponad 30.000 tys. pozycji, w tym 10.000 pozycji przeznaczonych wyłącznie dla branży okien i drzwi. 


Reklama

Oferujemy bardzo dobre warunki współpracy, w tym bieżący serwis i najlepsze doradztwo techniczne w Polsce. Jeśli chodzi o okucia IPA, PN i FIX to mamy zawsze najlepsze ceny w kraju. Obecnie jesteśmy w Polsce stałym dostawcą dla 93 producentów, a dla dodatkowych kilkudziesięciu dostawcą okresowym. Nasza obecność na rynku z roku na rok znacząco wzrasta. Dostępność naszych produktów wynosi u nas 98,2% i jest to najwyższy wskaźnik w branży! – tłumaczy Vagn Steffensen.

Należy przy tym zwrócić uwagę, że CARL RAS dysponuje całym sztabem techników z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą. To eksperci w wąskich tematach, którzy są do dyspozycji odbiorców produktów CARL RAS. W razie potrzeby dostawca może również doradzić, a nawet pomóc w rozwiązaniu ewentualnych problemów, które mogą powstać między polskim producentem a jego skandynawskim odbiorcą, a zdarza się to wcale nierzadko.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać od polskiego przedstawiciela CARL RAS, którym jest Pan Waldemar Pedersen (wpe@carl-ras.dk; tel.: 884 900 850). Kontakt do redakcji oknonet.pl
Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Carl Ras Engros Beslag A/S

DK-750 Holstebro, Dania
Sletten 31
tel.: +45 96106840
tel.: +48 884 900 850
e-mail: wpe@carl-ras.dk
http://www.creb.dk/pl/
https://www.carl-ras.dk/
http://www.facebook.com/Carl-Ras-172380352784267/Platynowy brąz – nowa okleina w ofercie GEALAN

Platynowy brąz – nowa okleina w ofercie GEALAN

Platynowy brąz to nowa okleina w ofercie GEALAN. Ma...

Odbiór odpadów i dostawa listwy w 10 dni od zgłoszenia

Odbiór odpadów i dostawa listwy w 10 dni od zgłoszenia

Ważną kwestią dla zachowania ciągłości produkcji i...

Nawiewniki TOP teraz także z siatką przeciw owadom

Nawiewniki TOP teraz także z siatką przeciw owadom

Firma EWTG wprowadziła do linii produktów TOP opcję...

Kolejne wzrosty finansowe ALUPROF

Kolejne wzrosty finansowe ALUPROF

W maju br. firma ALUPROF odnotowała wzrost sprzedaży...

Wkręty do największych obciążeń w budownictwie drewnianym

Wkręty do największych obciążeń w budownictwie drewnianym

Wkręty do drewna typu Power-Full pozwalają bezpiecznie...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria