SecuSelect® – solidne zabezpieczenie okna

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Podczas próby włamania niektórych sprawców nie odstrasza nawet zamknięta klamka okienna i starają się za wszelką cenę sforsować zamek siłą. Chroni przed tym klamka okienna wyposażona w specjalne wzmocnienia lub taka, która uniemożliwia ingerencję w mechanizm zamykający.

Podczas próby włamania sprawcy próbują często – różnymi metodami i narzędziami – dostać się do klamki okiennej przez szybę i nią poruszyć. Klamki okienne HOPPE z Secu100® + Secustik® zapewniają sprawdzoną ochronę przed takimi atakami z zewnątrz. Secu100® sprawia, że zamkniętej klamki okiennej nie można na siłę przekręcić ani oderwać (zgodnie z aktualnymi normami w zakresie ochrony antywłamaniowej wytrzymuje ona wywieraną siłę o wartości do 100 Nm). Secustik® posiada ponadto opatentowany mechanizm blokujący, utrudniający przesunięcie okucia od zewnątrz.

» SecuSelect® skutecznie zabezpiecza okna

SecuSelect® marki HOPPE to kolejne skuteczne zabezpieczenie – wkładka zamka znajduje się nie w klamce, lecz w tarczy rozety klamki okiennej. Okno pozostaje bezpiecznie zamknięte również wtedy, gdy zostanie podjęta próba sforsowania mechanizmu zamykającego przez przekręcanie klamki przy użyciu siły. Jeżeli włamywacz użyje siły większej niż 100 Nm, np. stosując ciężkie narzędzie lub bardzo długą dźwignię, to klamka zostanie odkręcona od rozety – jednak sama rozeta, zawierająca mechanizm zamykający, pozostanie na profilu okiennym. 

» Komfortowa obsługa

Klamki okienne SecuSelect®, dzięki bardzo dużemu kluczowi obustronnemu oraz wkładce blokowanej przez wciśnięcie, są skonstruowane w sposób niezwykle przyjazny dla użytkownika: krótkie naciśnięcie wkładki powoduje zamknięcie, a pół obrotu kluczyka wystarczy, aby je znowu otworzyć. Istnieje możliwość wyboru pozycji wkładki na rozecie – na życzenie można ją umieścić
na górze lub na dole rozety. Ponadto została zwiększona odległość klamki od profilu okiennego, co dodatkowo zwiększa komfort obsługi.

» Klamka okienna dla indywidualistów

Klamki okienne SecuSelect® oferują coś wyjątkowego również pod względem designu: rozeta jest skonstruowana w taki sposób, że można ją łączyć z najróżniejszymi modelami klamek HOPPE – nawet z takimi, które zwykle są stosowane wyłącznie do drzwi wewnątrz lokalowych. Dzięki temu ulubioną klamkę drzwiową można również zastosować do okien lub każde okno wyposażyć w indywidualną klamkę – możliwości aranżacji są niemal nieograniczone.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


Powrót ciekawego i popularnego dofinansowania dla Wielkopolski

Powrót ciekawego i popularnego dofinansowania dla Wielkopolski

Przedsiębiorcy z branży stolarki otworowej, którzy...

Schüco na Warsztatach Architektonicznych OSSA 2017

Schüco na Warsztatach Architektonicznych OSSA 2017

W dniu 22 października 2017 roku zakończyła się...

Pierwsze Mistrzostwa Polski Branży Okiennej w szachach za nami!

Pierwsze Mistrzostwa Polski Branży Okiennej w szachach za nami!

Po raz pierwszy rozegrano Mistrzostwa Polski Branży...

Najnowsze modele zawiasów wpuszczanych w rodzinie Invisacta

Najnowsze modele zawiasów wpuszczanych w rodzinie Invisacta

Nowość w rodzinie Invisacta stanowią modele Invisacta...

Impet Systems – systemy stalowe nie tylko do specjalnych zastosowań

Impet Systems – systemy stalowe nie tylko do specjalnych zastosowań

Działalność Impet Systems opiera się na autorskich...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria