SecuSelect® – solidne zabezpieczenie okna

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Podczas próby włamania niektórych sprawców nie odstrasza nawet zamknięta klamka okienna i starają się za wszelką cenę sforsować zamek siłą. Chroni przed tym klamka okienna wyposażona w specjalne wzmocnienia lub taka, która uniemożliwia ingerencję w mechanizm zamykający.

Podczas próby włamania sprawcy próbują często – różnymi metodami i narzędziami – dostać się do klamki okiennej przez szybę i nią poruszyć. Klamki okienne HOPPE z Secu100® + Secustik® zapewniają sprawdzoną ochronę przed takimi atakami z zewnątrz. Secu100® sprawia, że zamkniętej klamki okiennej nie można na siłę przekręcić ani oderwać (zgodnie z aktualnymi normami w zakresie ochrony antywłamaniowej wytrzymuje ona wywieraną siłę o wartości do 100 Nm). Secustik® posiada ponadto opatentowany mechanizm blokujący, utrudniający przesunięcie okucia od zewnątrz.

» SecuSelect® skutecznie zabezpiecza okna

SecuSelect® marki HOPPE to kolejne skuteczne zabezpieczenie – wkładka zamka znajduje się nie w klamce, lecz w tarczy rozety klamki okiennej. Okno pozostaje bezpiecznie zamknięte również wtedy, gdy zostanie podjęta próba sforsowania mechanizmu zamykającego przez przekręcanie klamki przy użyciu siły. Jeżeli włamywacz użyje siły większej niż 100 Nm, np. stosując ciężkie narzędzie lub bardzo długą dźwignię, to klamka zostanie odkręcona od rozety – jednak sama rozeta, zawierająca mechanizm zamykający, pozostanie na profilu okiennym. 

» Komfortowa obsługa

Klamki okienne SecuSelect®, dzięki bardzo dużemu kluczowi obustronnemu oraz wkładce blokowanej przez wciśnięcie, są skonstruowane w sposób niezwykle przyjazny dla użytkownika: krótkie naciśnięcie wkładki powoduje zamknięcie, a pół obrotu kluczyka wystarczy, aby je znowu otworzyć. Istnieje możliwość wyboru pozycji wkładki na rozecie – na życzenie można ją umieścić
na górze lub na dole rozety. Ponadto została zwiększona odległość klamki od profilu okiennego, co dodatkowo zwiększa komfort obsługi.

» Klamka okienna dla indywidualistów

Klamki okienne SecuSelect® oferują coś wyjątkowego również pod względem designu: rozeta jest skonstruowana w taki sposób, że można ją łączyć z najróżniejszymi modelami klamek HOPPE – nawet z takimi, które zwykle są stosowane wyłącznie do drzwi wewnątrz lokalowych. Dzięki temu ulubioną klamkę drzwiową można również zastosować do okien lub każde okno wyposażyć w indywidualną klamkę – możliwości aranżacji są niemal nieograniczone.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kontakt do redakcji oknonet.pl


Dom modułowy BILT z rozwiązaniami Reynaers Aluminium

Dom modułowy BILT z rozwiązaniami Reynaers Aluminium

Ten dom można łatwo rozbudowywać, a także bez...

Den Braven zmienia się w Bostik

Den Braven zmienia się w Bostik

Wraz z początkiem marca bieżącego roku Den Braven East...

KNF podtrzymała maksymalną karę dla Daniela Mzyka

KNF podtrzymała maksymalną karę dla Daniela Mzyka

Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie utrzymała w...

Sprawna wentylacja ważna przez cały rok

Sprawna wentylacja ważna przez cały rok

Zimą większość czasu spędzamy w zamkniętych,...

AIB obchodzi 25-lecie działalności

AIB obchodzi 25-lecie działalności

Za początkami wielu biznesów kryje się ciekawa...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria