Uszczelki o specjalnym przeznaczeniu w ofercie NOVET

Zainteresowany? Poproś o ofertę!


Zobacz również:

oknoad

Hensfort HST- Komfort przestrzeni

Napęd okienny za 205 zł

Promocja na okna do -46%

Dlaczego warto stosować kontenery na odpady PVC ?

Zimowa Promocja Hensfort


W ofercie NOVET pojawiły się kolejne uszczelki prestiżowej szwajcarskiej marki Planet. Można znaleźć wśród nich także modele dedykowane do specjalnych zastosowań. Do wyboru są między innymi rozwiązania odpowiednie do budynków pasywnych, domów oraz pomieszczeń z rekuperacją i śluz, wodoodporna uszczelka zapewniająca ochronę przed zacinającym deszczem, uszczelki akustyczne i do nierównych podłóg, do drzwi przesuwnych, drzwi rentgenowskich oraz uszczelki do drzwi całoszklanych.

» Uszczelki do budynków energooszczędnych Planet MinE

Uszczelki Planet MinE są dedykowane do montażu w drzwiach drewnianych oraz śluzach znajdujących się w budynkach energooszczędnych, domach pasywnych, a także w obiektach posiadających systemy wentylacji lub rekuperacji. Do instalacji w drzwiach przylgowych przeznaczone są modele Planet MinE-F/S oraz Planet MinE-F/V, a w drzwiach bezprzylgowych Planet MinE-S oraz Planet MinE-V.


 
Dodatkowo w zależności od wybranego modelu, uszczelki Planet MinE zapewniają izolację akustyczną 23/27 dB. Każda z tych uszczelek gwarantuje cyrkulację powietrza, a jednocześnie zabezpiecza wnętrze pomieszczenia przed przedostawaniem się ognia, dźwięku i światła. Po zamknięciu drzwi uszczelki Planet MinE-F/S oraz Planet MinE-F/V opadają do 20 mm, a uszczelki Planet MinE-S oraz Planet MinE-V do 27 mm.

» Wodoodporna uszczelka Planet X3 do drzwi bezprogowych

Innowacyjnym rozwiązaniem w ofercie firmy NOVET jest wodoodporna uszczelka Planet X3 dedykowana do zastosowania w drzwiach bezprogowych zarówno w nowych, jak i w remontowanych obiektach. Zastosowany w niej mechanizm powoduje jednoczesne opadanie uszczelki w trzech kierunkach – w dół i na boki. 


 
Ponadto model Planet X3 zapewnia izolację akustyczną aż do 48 dB oraz chroni wnętrze pomieszczenia przed zacinającym deszczem. Jednocześnie sposób działania uszczelki wyklucza konieczność stosowania kanału odpływowego, co sprawia, że stanowi ona bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Klienci mają do wyboru uszczelkę wykonaną na żądany wymiar oraz wersję przeznaczoną do samodzielnego skrócenia przez instalatora. 

» Uszczelki akustyczne

NOVET oferuje cztery modele uszczelek marki Planet, które gwarantują znakomitą izolację akustyczną sięgającą nawet 54/55 dB, co potwierdzają badania przeprowadzone przez renomowany niemiecki instytut IFT Rosenheim. Uszczelki HS-plus i FT-plus są dedykowane do montażu w drzwiach drewnianych, a modele MF-plus i RO-plus w drzwiach metalowych.

Co równie istotne, na wszystkie cztery modele producent udziela siedmioletniej gwarancji. Ponadto każdą z wymienionych powyżej uszczelek akustycznych można zastosować w drzwiach przeciwpożarowych.

» Uszczelki do drzwi całoszklanych

Oferowane przez NOVET uszczelki do drzwi całoszklanych szwajcarskiej marki Planet są dostępne w wersjach dedykowanych do szkła o grubości 8/10/12 mm, a model Planet KG-U także do szkła o grubości powyżej 12 mm. Montaż tych uszczelek nie wymaga nawiercania tafli szklanej, co z pewnością docenią osoby stawiające na proste i wygodne rozwiązania.  

Ponadto do wyboru jest uszczelka Planet KG-MinE-S10 dedykowana do zastosowania w drzwiach szklanych znajdujących się w budynkach energooszczędnych, domach pasywnych, a także w obiektach posiadających systemy wentylacji lub rekuperacji. 

» Pozostałe modele uszczelek o specjalnym przeznaczeniu

Pozostałe modele uszczelek o specjalnym przeznaczeniu to wyposażona w skośną wargę uszczelka Planet RH przeznaczona do nierównych podłóg, uszczelka Planet SL dedykowana do drzwi przesuwnych, uszczelka Planet BL z ołowianą wkładką do montażu w drzwiach rentgenowskich oraz uszczelka Planet GH opadająca przy zamkniętych drzwiach do 42 mm.Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

NOVET Sp. J. Kaczmarek i Wspólnicy

95-030 Rzgów, Gospodarz
ul. Cegielniana 15
tel.: +48 42 214 29 33
Fax: +48 42 214 29 35
e-mail: bok@novet.eu
http://www.novet.eu/Kontakt do redakcji oknonet.pl


Drzwi MB-104 Passive z certyfikatem Passive House Institute w Darmstadt

Drzwi MB-104 Passive z certyfikatem Passive House Institute w Darmstadt

assive House Institute w Darmstadt (PHI) potwierdził,...

Dom z panoramicznym widokiem na naturę

Dom z panoramicznym widokiem na naturę

Usytuowany wśród malowniczych wzgórz dom jednorodzinny...

Ancona – uchwyty do drzwi szklanych oraz systemów przesuwnych

Ancona – uchwyty do drzwi szklanych oraz systemów przesuwnych

Kolekcja Ancona to ponad 15 różnych modeli uchwytów...

Klasy patronackie DOBRY MONTAŻ  – kontynuacja współpracy

Klasy patronackie DOBRY MONTAŻ – kontynuacja współpracy

Zainicjowana w ubiegłym roku, w ramach kampanii...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria