System kontroli dostępu LOB TEC

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

System kontroli dostępu LOB TEC

fot. LOB

System kontroli dostępu LOB TEC


LOB jest obecny na rynku zabezpieczeń od kilkudziesięciu lat. Z doświadczeń firmy i uwag klientów powstał LOB TEC – całkowicie polska technologia zamknięć zasilanych bateryjnie przeznaczonych specjalnie do stosowania w obiektach pobytowych, centrach konferencyjnych i biurach. Innowacyjny system składa się z zamków montowanych w drzwiach, które są połączone z centralnym serwerem siecią bezprzewodową.

» Prosty dla użytkownika i wydajny dla zarządzającego

Użytkownik ma zapisany swój plan dostępu na kluczu elektronicznym (karcie zbliżeniowej). Dzięki temu zamki nie wymagają aktualizacji przy każdej zmianie uprawnień. Nie ma okablowania komunikacyjnego. Uprawnienia obejmują pokój hotelowy i strefy dodatkowe (SPA, parking), biura, sale wykładowe itd., do których dostęp może być przydzielany w sposób tworzący nawet skomplikowany plan oparty o strefy i harmonogramy.

» Nowy wymiar bezpieczeństwa i wydajności dzięki łączności online MiWi™

Dzięki temu, że zdarzenia są transmitowane w czasie rzeczywistym, wydatnie wzrasta bezpieczeństwo obiektu (alarm włamaniowy jest natychmiast widoczny w recepcji lub pomieszczeniu ochrony). Inne zdarzenia, na przykład otwarcie drzwi do pokoju, wejście do strefy SPA czy przyłożenie karty do czytnika w restauracji (elektroniczny podpis) są na bieżąco transmitowane do oprogramowania odpowiedzialnego za aktualizację rachunku gościa. Specjalne funkcje pokojowego wyłącznika prądu umożliwiają monitorowanie obecności w pokoju, rozliczanie pracy personelu i zdalną informację o zdarzeniach serwisowych. W trybie online można na bieżąco śledzić ruch w obiekcie i reagować na zagrożenia. Ten tryb pracy w połączeniu z oprogramowaniem PMS tworzy nowe możliwości zarządzania obiektem i obsługi gości.

» System offline/online o budowie modułowej

System LOB TEC należy do kategorii offline/online. Wszystkie uprawnienia zapisane są na karcie zbliżeniowej. Przy zbliżeniu karty do czytnika uprawnienia (nazwa przejścia i czas) są odczytywane i porównywane z ustawieniami (każde urządzenie ma swój zegar i nadaną nazwę). Jeśli parametry są zgodne, to zamek odblokowuje przejście. Innowacyjne rozwiązania umożliwiają zamkom LOB TEC pracę online. Dzięki temu otrzymuje się system bez kabli i zasilany bateriami o cechach, jakie mają bardziej kosztowne systemy okablowane. Oprócz podstawowej kontroli dostępu, elementy systemu LOB TEC oferują szereg innych funkcji opisanych poniżej. W jednym systemie łączy się zwykłe zamki/elementy offline (zamki drzwiowe, czytniki ścienne, pokojowe włączniki prądu) z ich odmianami online MiWi™. Wersję online można zastosować w wybranych pomieszczeniach, kiedy natychmiastowa dostępność zdarzeń systemowych ma szczególne znaczenie. Na przykład, zainstalowane w wejściu do strefy SPA będą na bieżąco przekazywać dane do programu rozliczającego pobyt gościa w oparciu o zaprogramowany scenariusz. Czytnik online w restauracji pozwoli oprogramowaniu gastronomicznemu na powiązanie przyłożenia karty jako elektronicznego podpisu z rachunkiem z restauracji i natychmiastową aktualizację konta gościa. Dowolne moduły można dołączać i odłączać od systemu. Centralna baza danych zawsze dba o spójność systemu.

» Nowoczesna architektura

Architektura systemu oparta jest o jeden serwer (usługa), który komunikuje z jednej strony z konwerterami MiWi™, konsolami sterującymi, zewnętrznym oprogramowaniem przez interfejs PMS a bazą danych z drugiej strony. Serwer może pracować na jednym komputerze z konsolą albo na oddzielnej maszynie. Instalacja serwera na wydzielonej maszynie zwiększa bezpieczeństwo i niezawodność systemu oraz uniezależnia pracę w czasie rzeczywistym od tego, czy komputer konsoli z programem LOBSter Klient jest włączony.

Szczegółowe informacje na temat tego produktu na stronie www.lobtec.lob.pl

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

LOB S.A.

64-100 Leszno
Magazynowa 4
tel.: +48 /65/ 525 07 20
tel.: BOK +48 /65/ 525 07 48 (57, 58
Fax: +48 /65/ 525 07 50
e-mail: lob@lob.pl
http://www.lob.pl
http://www.facebook.com/lobsa/MR.100 – nowy system stałych żaluzji fasadowych od MORAD

MR.100 – nowy system stałych żaluzji fasadowych od MORAD

Lamele prostokątne stosuje się jako osłony budynków...

Nowe spojrzenie na okna PVC? REHAU wprowadza nowatorskie okleiny okienne

Nowe spojrzenie na okna PVC? REHAU wprowadza nowatorskie okleiny okienne

REHAU wprowadza do oferty nową generację oklein...

Inteligentne okna – proste rozwiązanie dla nowoczesnego domu

Inteligentne okna – proste rozwiązanie dla nowoczesnego domu

Siłowniki okienne to proste rozwiązanie, które bez...

Dom z widokiem na Zatokę Gdańską

Dom z widokiem na Zatokę Gdańską

Zaprojektowana przez architektów z pracowni Arch-Deco...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria